Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tojás nélküli sajttorta?

Tojás nélküli sajttorta?

Figyelt kérdés
Szeretnék sütni egy sajttortát a barátomnak de allergiás vagyok a tojásra, youtubon néztem vegán videókat de olyat nem szeretnék ami teljesen vegán mert bbármilyen vegán tortát ettem eddig nem ízlett.
2020. febr. 13. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Csinalj sütés nélkülit, abba nem kell tojas
2020. febr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Én is azt ajánlom, hogy csinálj zselatinnal hidegen elkészíthetőt!


Az alapot (pl. győri zabfalatból, kis vajjal) akár meg is sütheted, de a krémes részt hidegen tedd rá.


Ebben a verzióban még zselatin sincs:

[link]

2020. febr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Na itt egy street kitchen-es zselatinos, ez tuti finom lesz! :)


[link]

2020. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi:) és azt esetleg tudjátok hogy ilyen natúr krémsajtot hol lehet venni?
2020. febr. 13. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Lidl - Aldi van a környéketeken?


Ott lehet kapni, a 20 dekás 249 ft (ha jól emlékszem). És semmivel nem rosszabb, mint a dupla ennyibe kerülő Philadelphia!

De vigyázz, nehogy ömlesztett sajtkrémet vegyél, mert az nem jó a tortához.


Mindjárt próbálok keresni neked képet, hogy milyen a Lidl-s. Frischkaese van ráírva (németül)

2020. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2020. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez a Lidl -s krémsajt:

[link]


és ez az Aldis:

[link]

2020. febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Lidl aldi tesco, mindenhol szoktam látni de mi mascarponeval szoktuk ezt a sütés nélkülit, az is van mindenhol, nekem azzal jobban izlik, de csináld recept szerint aztán később kisérletezhetsz
2020. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
Holnap csinálok. Alapnak én piskótát sütök. Krémhez kell 4dl tejszín amit keményre fel kell verni. 25 dkg mascarponét 8 dkg cukorral és fél deci melegvízben 15 dkg zselatint fel kell oldani, majd amascarponéval összekeverni és a tejszínbe bele kell keverni. A tetejére 2 dl szörphöz hozzáteszek egy csomag melegvízben feloldott zselatint.
2020. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
keress ra a tojas helyettesitesere, tobbfele lehetoseg is van igy a recepten sem kell valtoztatni csak egy alapanyagot kicserelni. akar banannal, vagy lenmaggal is lehet kivaltani (neten fent van az arany, mivel es mennyivel kell elkeverni orolten)
2020. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!