Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A rakott zöldbabot, hogyan...

A rakott zöldbabot, hogyan készítenétek hús nélkül?

Figyelt kérdés

A receptet, amit használok tartalmaz rizst is, arra gondoltam, hogy hús helyett apró kockára vágott padlizsán és cukkini mehetne bele.


A tetejére szokás szerint kerülne sajt és tejföl.


Szerintetek milyen lenne?


Nyitott vagyok más bevált receptekre is.


A felsorolt alapanyagok mellett van itthon paprika, paradicsom és édesburgonya is.



2020. febr. 16. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
2020. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A padlizsános-paradicsomos ragu pl teljesen jól működik.
2020. febr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én karikákra vágott főtt tojást szoktam közé tenni, és sok tejfölt.
2020. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én főtt rizst összekeverek rántottával és teszek hozzá tejfölt. Ezt rakom a zöldbabra és addig sorolom, míg megtelik a jénai a tetejére zöldbab kerül, rá besamel, benne reszelt sajt.
2020. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Én a rakott zöldségeket eleve rizs nélkül készítem, mert szerintem nem illik bele. (Szerintem - akinek tetszik, azzal semmi bajom)

Amióta nem eszem húst (allergia), azóta vagy sült zöldségeket - padlizsán, gomba, sárgarépa - teszek bele, vagy bulgurt hagymás-fokhagymás olajon átpirítok és füszeres vízben fözöm meg. Ezt teszem a zöldségekhez hús helyett, igen jól imitálja az állagát is, és ha elég füszerrel készül, ízben is helyettesíti. Nem lesz ugyan húsíze, de kellöen aromás, ezért - számomra - nem zavaró a különbség.

2020. febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az 5-ös vagyok, és érdekelne, hogy aki lepontozta a válaszomat, milyen indokkal tette?

A kérdezö direkt nem csak hagyományos recepteket kért, a vßalaszom megfelel ennek.

Szóval várom a választ, hogy miért nem hasznos, amit írtam. (Vagy nincs az illetöben gerinc, és csak lepontozni tud, a véleményét vállalni már nem?)

2020. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenki számára ment a zöld.


#6 Sajnos ebben a kategóriában gyakori az alaptalan lepontozás. A magam részéről adtam egy zöldet, hátha javít a százalékon, illetve a recept is tetszik. :)

2020. febr. 16. 21:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Az 5-6-os vagyok.

Igazán nem érdekel a pontozás meg a százalék, csak nem birom az ilyen valakiket, akik ezzel szórakoznak, az viszont érdekelne, hogy képesek-e megindokolni n a lepontozást.

Már többször visszakérdéztem, választ még sosem kaptam, erre már nem telik nekik.


Viszont köszönöm, hogy kiállsz mellettem, ez tényleg jól esik.

Meg sok sikert a receptek, tippek kipróbálásához.

2020. febr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!