Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés
Szaki85 nevű felhasználó kérdése:

Tudtok olyan könyvet amiben fine dining étel készítésről és tálalásról lehet olvasni, valamint képekkel illusztrált?

febr. 19. 13:24  Privát üzenet  

A válasz

A fine dining a szakterületem.

Bár mi már csak fidinek hívjuk, tudod, látom még kezdő kezdő vagy. Szánalmas.

1. lépés: Szórd meg bazsalikommal. Baszósan.

1 1/2. l.: jó étvágyat kívánok

Remélem tudtam segíteni barátom. Írj privát üzenetet, ha van még kérdésed.

Szánalmas vagy

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont márc. 3. 20:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon sivár életed lehet, ha azzal szórakozol, hogy bunkó hozzászólásokat írj.

# 2/2Időpont márc. 4. 08:11 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma vettem a Pennyben egy konzerv sült csilis babot. Hogy kell enni? Csak kiöntöm egy tányérba, vagy kell bele még valami? Kukoricát meg hús olvastam, viszont én nem eszem húst.
Állkapocs műtétem volt, most csak is kásás/folyékony ételeket fogyaszthatok. Szeretnék kérni pár finom étel receptet ami megfelel a célra. Ti milyen ételeket ajánlanátok?
Nagyon-nagyon olcsó ételötleteket tudnátok adni? Kb 15 ezer forintból kell kihúznom hónap végéig (1 főre), nem tudok ennél többet költeni ételre.
Ti milyen ételeket szoktatok készíteni hétköznapokon?
Milyen sütit lehetne készíteni ezekből az alapanyagokból?
Szerintetek melyik a legjobb receptes oldal, blog, ahol viszonylag könnyen elkészíthető ételekről találok képekkel illusztrált recepteket?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!