Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mit csinálnátok mellé...

Ti mit csinálnátok mellé köretnek?

Figyelt kérdés

Valami salátát? Esetleg majonézes valamit? Elég sok rajta a tészta, úgyhogy normál körettel szerintem sok lenne...

Adjatok légyszi valami ötletet😀

Köszi😊

[link]



2020. febr. 20. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Emellé semmiféle köret sem kell, esetleg salátát adhatsz hozzá, de semmi esetre sem majonézes, tejfölös, vagy hasonló nehéz dresszinggel készületet, hanem csak zöldségfélék ecetes-olajos-füszeres dresszinggel.
2020. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Semmit. Esetleg valami szószt amivel még nyakonöntheti aki akarja.
2020. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, soknak tűnik a majonézes sali😅

Tegnap megcsináltam, magába ettük, nagyon finom! Csak eszembe jutott, hogy valami saláta passzolna-e hozzá.

Köszi a válaszokat!

2020. febr. 20. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Cékla, vagy káposzta saláta, vagy valamilyen friss zöldsalátát adnék mellé.

[link]

Ez is nagyon jó, én citrom helyett naranccsal szoktam készíteni, és egy pici narancshéjat is reszelek bele.

[link]

Ez egy szuper káposzta saláta, velővel töltött rántott palacsintához szoktam készíteni

[link]

2020. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De jó 😀 Köszi a recepteket😊

A káposzta salátát imádom, most meg eszembe se jutott 🙄

2020. febr. 20. 12:09
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
4-es jókat linkelt, értékeltem is. Megnéztem a receptedet, jól hangzik, jól is néz ki. Nekem az a véleményem, hogy ehhez már nem kell semmiféle köret, annyi hozzávalóból áll. Ez így is finom lehet magában. Én nem csinálnék hozzá plusz salátát, vagy köretet. ( Saját vélemény.:) )
2020. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! 😀

Magába ettük mi is, és borzasztóan finom!

Én imádom az ilyen ecetes tavaszi salátákat, de nem biztos, hogy illik hozzá, esetleg el is nyomhatja az ízét.

De azért egyszer lehet, hogy kipróbálom úgy is😀

2020. febr. 20. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Egy jó kis feta sajtos görög saláta, aki igényli annak egy kevés sült krumplit
2020. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!