Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy kell megcsinalni a...

Hogy kell megcsinalni a bulgurt hogy finom legyen?

Figyelt kérdés

Sosem csinaltam még ,Lidl ben vettem 500grammos csomag

Mivel kell ízesíteni hogy finom legyen?



2020. febr. 22. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy készítem,mint a rizset. Fűszerezni is lehet úgy. Én csak leveskockát rakok a főzővízbe, plusz sót ha igenyled. Ha pedig kész,keverheted plusz zöldfűszerekkel,zöldségekkel,stb. Amit kívánsz hozzá.
2020. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
en is ugy csinálom mintha rizst vagy tarhonyát csinálnėk
2020. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Én imádok mindent fűszerezni, és kísérletezni. Nekem a bulgur eddig úgy jött be a legjobban, hogy nyomok bele 1-2 gerezd fokhagymát, borsot, petrezselyemzöldet ha van friss, ha nincs, akkor inkább egy kis oregánót, vagy bazsalikomot, és teszek hozzá egy kis konzerves paradicsompürét, és így főzöm össze.
2020. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Alapként egységnyi súlyú bulgurhoz dupla mennyiségö víz kell. Ezen kívül úgy ízesítsd, ahogy akarod, a tarhonya, rizs elkészíteni módjai mind megfelelöek.
2020. febr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Az alap.

1 bögre bulgur 2 bögre víz.

Fozod addig míg kB elnem párolog a víz, elzárod a gázt lefeded kB 10-20pre és kész is.

Vagy nézd meg a török bulgurt, az lecsós alapos az a kedvenc.

Fűszer bármi mehet bele. Akár török 7 fűszer keverék, vagy só bors stb stb.

2020. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!