Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Utólag megszeretni a halat?

Utólag megszeretni a halat?

Figyelt kérdés
Sosem szerettem, viszont a sült lazac ,meg a konzerv tonhal láttán összecsordul a nyál a számban. Létezik, hogy valaki 24 év után megszereti a halat? Egyáltalán lehet allergiás reakció, mivel nincs hozzá szokva a szervezet?
2020. febr. 27. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az embernek változhat az ízlése, allergiás attól nem leszel, hogy nem vagy hozzászokva.

Én mindig próbálkozom, hátha, de nem sikerült megszeretnem eddig.

2020. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Vegyél egyet a legdrágább Rio Mare Insalatissime halas konzervből, utána gondold át a véleményed.
2020. febr. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A jó minőségű "színhús" hal nagypn finom, nincs tipikus halíze. Én is szeretem a lazacot, tonhalat. A takonyállagú, iszapos szagú és ízű tengeri halfilének álcázott valamiktől viszont a gyomrom forog. Én megértem, hogy sokan nem szeretik a halat, és szerintem az az oka, hogy a drágábbat nem engedheti meg mindenki magának, az olcsó meg olyan is... Ha teheted valóban vegyél egy jó minőségű tonhalkonzervet, egészséges is, nemcsak finom.
2020. febr. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 2. terhességem óta szeretem, addig max halrudacska. Valahogy akkor nagyon kívántam, megkóstoltam és ízlett, szóval azóta rendszeresen készítek harcsapaprikást, fokhagymás sült halszeleteket, rántott halat, vagy csak egy grillserpenyőbe bedobom egy kis citrommal. 😊
2020. febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jól hangzik. Akkor elkezdek halat is sütni, párom úgy is szereti.
2020. febr. 28. 14:02
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A tenger mellett éltem 7 évet. Nem ettem halat.

Haza jöttem 2 éve es kB 3 hónapja h eszek halat. (lazac al kezdtem mert annak nincs "hal" íze) szóval ja.

23 évembe telt

2020. febr. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!