Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ilyen időjárásban lehet a...

Ilyen időjárásban lehet a szabadban grillezni, vagy kevésbé hatékony?

Figyelt kérdés
egy olyan fordult meg a fejemben hogy igaz lassan jön a tavasz de most még viszonylag hideg van, konkrétan itt ma fél napon keresztül havas eső esett, ilyenkor lehet a szabadban grillezni, fedett részen? ilyen legalapabb egyszerű lemez grillezőnk van és eddig csak nyáron csináltunk ilyeneket. működik ez ilyen időjárásban is, vagy a hideg befolyásolja?
2020. febr. 28. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Én inkább májustól grillezgetnék...

Szerintem befolyásolja az időjárás

2020. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lehetne? Mi a fedett teraszunkon egész évben grillezünk, és ugyanolyan finom, az évszaktól függetlenül!
2020. febr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Simán lehet!


Mi mínuszokban, hóban is grilleztünk már. :)

2020. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Én is szoktam grillezni télen is, persze nem ilyen szélviharban.
2020. febr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Ebben a szélviharban???
2020. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
A szélviharral okoskodók olvasnák el a kérdést...FEDETT helyen! Nem biztos hogy befúj a szél. Én bográcsoztam is idén "télen" szélviharban, semmi baj nem történt. Szélárnyékot kell csinálni a tűznek. Grillezni is lehet, csak vigyázz tényleg HA befúj a szél, ne vigye el a parazsat.
2020. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! nemigen tudok szélárnyékot csinálni szóval inkább kivárom a jobb időt
2020. febr. 28. 23:04
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
6: te vagy a legokosabb 😊 a kérdező is leírta, hogy szél van.
2020. febr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható lenne, de nekünk ehhez kell egy bizonyos hangulat. A havas eső és a szél pedig nem az, amitől hangulatba jövünk.
2020. febr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!