Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy ilyen torta mennyibe...

Egy ilyen torta mennyibe kerül a cukrászdában? kepkuldes.com/image/3Di9Qe

Figyelt kérdés

Ezt egy kedves ismerősnek sütöttem, nem pénzért, de már a képet látva mások is érdeklődtek. Kíváncsi vagyok kb mi a reális ára egy ilyennek. Kb 30 szelet, répatorta mascarpones krémmel, és házi piskóta” kinder bueno” krémmel, unideccel burkolva, ehető ostyával, fondan figurával.

Köszönöm :)



2020. márc. 1. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Huu nagyon szép, ügyes vagy :-) Vidéken olyan 10 ezer körüli az ára, pesten 14-18 ezer cukrászdától függően.
2020. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
10-20-30, kb bármennyi lehet helytől függően. Nem ajánlom higy otthon sutogess és megpróbáld eladni, mert a NAVH nem értékeli az ilyet
2020. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi lehet, csak azért jöttem, hogy gratuláljak, nagyon jól néz ki! Ha annyira finom, mint amilyen jól kinéz, akkor menj el cukrásznak!
2020. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
2-es saját alkotás valamennyi összegért adómentes. Gratulálok! Boldog lehet a születésnapos!
2020. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

4!


Kivéve, ha ez élelmiszer. Ott nem csak az adó a kérdés, hanem a HACCP szabályok betartása is.

2020. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Számold ki mennyibe kerülnek az alapanyagok. Mennyi idő neked megcsinálni. Mik a hasonló kategóriás torták árai a környéken. Kizárólag csak barátokkal üzletelj és figyelj oda, hogy minden extra tiszta legyen és ne járjon le semmi. Törvények alapján nem adtnál el tortát. Tudom itt mindenki ismer végtelen sok házi árust aki 1000 éve él ebből. Viszont számold bele azt is, hogy ezért komoly büntetést is fizethetsz. A nagy számok törvénye alapján pedig egyszer lesz valaki a torta evés után rosszul lesz. Ha nem is a tortától akkor is azzal fogják összekötni.
2020. márc. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már sok óvodában sem engedik meg, hogy a szülők saját készítésű süteményt vigyenek be.
2020. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi lehet. De gratulálok, nagyon jól sikerült.
2020. márc. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!