Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tegyek a sütemények alá?

Mit tegyek a sütemények alá?

Figyelt kérdés
Egy cukrászdában a hűtővitrinbe rácsos polcok vannak,mire rakjam rá a süteményeket? Nincsenek pont akkora tálcák.. Vagy sokkal kisebb vagy nagyobb ami nem fér be. Mit lehetne még tálcán kívűl alá rakni?Jó lenne olyan hogy ki tudjam venni ha arról kérnek. Köszönöm előre is!
2020. márc. 5. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél akkora tálcákat.
2020. márc. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez az a pont, amikor tényleg tálcát kell venned.

Mondanám, hogy tegyél alá műanyag vágódeszkát, de azt is venned kell. Tálca meg csak-csak több méretben kapható.

2020. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Üveglap. Méretre is lehet vágatni.
2020. márc. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Menj be egy másik cukrászdába és nézd meg, ők hogy csinálják. Ipari kémkedés rulez. :)
2020. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Az üveg jó ötlet, de, hogy el ne vágd a kezedet, mikor kiveszed, okvetlenül tegyél alá egy tálcát.


:D

2020. márc. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

5!

Mi a jó égért vágná el a kezét ? Van hűtőd ? Abban is uveglapok a polcok.

2020. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

A hűtőben levő üveglapokat vagy valamilyen műanyag kerettel látják el, vagy tompára csiszolják az éleket.

Ha ezt egyedi méretre kell elkészíteni, akkor nem fog örülni a kérdező pénztárcája.

A sima vágott üveg sajnos balesetveszélyes.

2020. márc. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Nem volt kérdés, hogy menniybe kerül. Amúgy meg evidens, hogy ha elmegy az üvegeshez, akkor közli hihy x darab y méretű üvegfalra lenne szükségem, amit hűtődően tálca helyett szeretnék használni,mert ő sziveges le fogja csiszolni
2020. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Én meg viccnek szántam az 5-öst, mert ugye , ha már tálcát teszek alá, akkor minek az üveglap.

Ezért volt ott a hozzászólás végén a


:D


Persze, ha nincs humorérzék, akkor tehetetlen vagyok..

2020. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. márc. 7. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!