Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » El lehet tüntetni az égett...

El lehet tüntetni az égett szagot az edényből? (többi lent)

Figyelt kérdés
Volt egy lábas, fém lábos, aminek a füle műanyag volt, én pedig a mikróba tettem a kajával (nem kellett volna tudom), és miután kivettem a mikróból égett szag jött, kivittem a házból, az megoldódott..annak most semmi baja szerencsére,és szagmentes. viszont az edényt hiába mostan ki én is, a mosogatógép is többször, ez a fura műanyag égett szag nem jön ki. Szóval mit lehet tenni? Szerintetek hogy hozhatnám ki a szagot belőle? Megoldható? Előe is köszi.

2020. márc. 10. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
kuka
2020. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mi baja lehet?
2020. márc. 10. 20:27
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Fém lábast mikróba...??

Téged se az eszedért fognak ellopni... :-D

2020. márc. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem szabad, de az okát a neten se írták le részletesen
2020. márc. 11. 06:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4: aha. Tehát ha nem írják le részletesen a neten, hogy miért ne egyél bolondgombát, te azért megpróbálod...


ANYÁMBOROGASS!


Amúgy meg IGEN, leírják! Mindenhol!

Google, legelső találat!


[link]



Mondjuk ezt már egy ötéves gyerek is tudja, magától...

2020. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt is olvastam, na de hogy égett szaga miért lett..

Amúgy 19 vagyok.

2020. márc. 11. 15:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért akartad tönkretenni a mikrót?
2020. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nyam-nyam ***** válasza:
Az égett szag azért keletkezett mert megolvadt az edény füle a mikróban. Ne szégyeldd Magad ebből tanultál. Máskor ne tegyél fémedényt mikróba(feltéve ha nem nagyon speciális mikród van) pláne semmi olyat ami műanyagot tartalmaz. MEG FOG OLVADNI!!!! Az edényeknek a fülét nagy eséllyel egy csavarhúzó segítségével le zudod csavarni. Csavarozd le,vidd magaddal amikor elmész egy konyhafelszerelési boltba vagy kínai üzletbe. Nagy eséllyel találsz megfelelő fület amit otthon rá tudsz csavarozni. Fontos,hogy vidd magaddal a füleket mert csak akkor tudod,hogy mekkora a fülön lévő luk ami a csavartávolságot jelenti.
2020. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm:)
2020. márc. 11. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!