Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ettél vagy csináltál már nem...

Ettél vagy csináltál már nem húsból készült pörköltet?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy bizonyos zöldségekből szoktak csinálni, de egyesek még gyümölcsből is.
2020. márc. 20. 20:38
 1/10 anonim válasza:
4%

Soha.nem.fogok.

Most akkor ? :D

Fújjj, miért lenne az jó neked ?

2020. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
"Tojáspörkölt" de az kb csak hagymás paprikás főtt tojás.
2020. márc. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Gombapörkölt. Ettem is, csináltam is, tejszínes és paprikás-vörösboros változatban is, szerintem finom volt.
2020. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Borsópörkölt, illetve szerintem a többi hüvelyesből is simán lehet.
2020. márc. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazy Lover ***** válasza:
80%
Igen borsó pörkölt zöld babból is finom
2020. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Gombapörkölt finom, persze csak ha szereted a gombát. Sosem csináltam még, de szoktam rendelni +anyum szokott néha csinálni, ott szoktam enni.


És én a borsópörköltet is nagyon szeretem. Ugyanúgy kell csinálni mint húsból. Olajon lepiritasz hagymát, rá pirospaprika, rá a borsó, felöntöd vízzel (én sűtített paradicsom és víz keverékével), sózod, fűszerezed és ennyi. Én szoktam pirosaranyat is beletenni. Ja és persze sokkal gyorsabban kész van mintha húsból csinálnád. Vega vagyok, sokszor eszek ilyet. Illetve "hortobágyi husos palacsintát" is szoktam belőle csinálni. Ergó a palacsintába borsópörköltet teszek :D szerintem nagyon finom.

2020. márc. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Zöldbabból nagyon jó paprikást lehet főzni. Ugyan úgy, mint a húsból készült pörköltet, a végén egy kicsi liszttel, tejföllel behabarva. Ez nagyon jó ízt ad neki /a gombapörit is fel tudja dobni egy kis lisztes habarás/! Nokedlivel, vagy főtt tésztával szoktuk enni.
2020. márc. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szójakocka

krumpli

idősebb tökfélék

2020. márc. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Gomba pörkölt, karfiol pörkölt
2020. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tofuból is készítettem már ragu hasonlót, meg gombából, karfiolból. Nagyon szeretem a húsokat, de néha kell mást is enni, a gombapörkölt meg az egyik kedvenc ételem.
2022. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!