Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát sütnél a saját...

Milyen tortát sütnél a saját szülinapodra?

Figyelt kérdés

A probléma valós, tényleg nem tudom, milyen tortát süssek a szülinapomra. Sok minden van itthon,igazából csak egy jó ötlet kéne.

Ami van: liszt,cukor,sütőpor,kakaópor,kandírozott gyümölcsök,mazsola,kókuszreszelék,keksz,rumaroma,lekvár,mogyorókrém,szeletelt mandula,tojás,vaj,habtejszín,tej,tejföl,banán,fagyasztott áfonya és málna.

Szóval,ki mit sütne a saját szülinapjára?


2020. márc. 20. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egy sima piskótát, amit megkenek mascarpone és Nutella elegyéből készített krémmel. És banánnal díszítem.
2020. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én valami erdeigyümölcsös joghurtos vagy sajtkrémes tortát. Mondjuk valami ilyesmit, ehhez majdnem mindened van is otthon, biztos van olyan változata is amihez mindened megvan ha nagyon nem akarsz boltba menni:

[link]

2020. márc. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha nekem kéne megsütni, akkor csak valami rém egyszerűt. Mondjuk kókuszgolyótortát, azt sütni sem kell. :D

De ha tényleg sütnék, akkor piskótatésztát, azt nem nehéz állítólag, bár még sosem csináltam, a töltelék meg mogyorókrém lenne vagy csokis mogyorókrém. Vagy túrókrém. A túrókrémbe mehetne mazsola, ami neked is van otthon ugyebár.

De nekem a többi gyümölcs nem szimpatikus, imádom a gyümölcsöket nyersen vagy befőttként, de tortába nem tenném.

2020. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


örömmel közlöm veled, hogy feltaláltad a mindenízű tortát. Akár szeletenként más-más tölteléket és/vagy bevonatot tudsz a sütidnek kreálni. Egy igazi lehetőség a cukrászipar megreformálására.


Boldog szülinapot!

2020. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mézes krémes tortát sütnék, vastagabb mézes lap, mascarponés tejbegríz és baracklekvár, más nem is kell.
2020. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!