Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Helo! Hogyan keszithetek...

MACO25 kérdése:

Helo! Hogyan keszithetek teljes kiorlesu kenyeret kenyersutoben, amiben nincs finomliszt?

Figyelt kérdés

#Keuselroik sejletyer #kenyersuto gep
2020. márc. 26. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Keresel hozzá megfelelö receptet, hátha találsz olyat, ami valamennyire használható.

De csak TK lisztes kenyeret nagyon problémás készíteni, mert sokkal több folyadékot és kovászt igényel, sokkal lassabban kel meg, és sokkal sürübb az eredmény. Ha nem vagy profi, akkor ehetetlenü száraz, tömör, keletlen valami lesz belöle.

SZóval arra készülj fel, hogy az elsö 5-10 kenyér nem biztos, hogy ehetö lesz.

2020. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak fehérsütőm van sajnos nem tudom én sem, pedig nagyon szeretném...
2020. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Én teljes kiőrlésű kenyérlisztet, vizet, tejport, instant élesztőt, olajat, sót, cukrot és amikor van itthon, akkor egy összetört C vitamint teszek bele. A kenyérsütőm mellé volt csatolva a recept, jóval tömörebb, mint a sima kenyér, de megkel és mi szeretjük, finom.
2020. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Midorillee válasza:
Mi úgy szoktuk hogy 3 deci víz 3 ek olaj 1 teáskanál só, egy teáskanál cukor fél kg teljes kiörlésű liszt és egy csomag tasakos száraz élesztő ha az nincs 10 deka friss élesztő elmorzsolva. Víz helyett lehet tejjel illetve egy kis tejport is lehet bele szórni de azt még nem próbáltuk, mi mindennap így sütjük. Abban a sorrendben írtam ahogy az üstbe bele kell tenni az anyagokat
2020. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Midorillee válasza:
Ja ige és hosszabb 3 órás programon sütjük
2020. márc. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!