Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Sütés, főzés

A kérdés
MACO25 nevű felhasználó kérdése:

Helo! Hogyan keszithetek teljes kiorlesu kenyeret kenyersutoben, amiben nincs finomliszt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Keuselroik sejletyer, kenyersuto gep

tegnapelőtt 10:48  Privát üzenet  

A válaszok

Keresel hozzá megfelelö receptet, hátha találsz olyat, ami valamennyire használható.

De csak TK lisztes kenyeret nagyon problémás készíteni, mert sokkal több folyadékot és kovászt igényel, sokkal lassabban kel meg, és sokkal sürübb az eredmény. Ha nem vagy profi, akkor ehetetlenü száraz, tömör, keletlen valami lesz belöle.

SZóval arra készülj fel, hogy az elsö 5-10 kenyér nem biztos, hogy ehetö lesz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont tegnapelőtt 11:21 Privát üzenet
Nekem csak fehérsütőm van sajnos nem tudom én sem, pedig nagyon szeretném...

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont tegnapelőtt 11:29 Privát üzenet
Én teljes kiőrlésű kenyérlisztet, vizet, tejport, instant élesztőt, olajat, sót, cukrot és amikor van itthon, akkor egy összetört C vitamint teszek bele. A kenyérsütőm mellé volt csatolva a recept, jóval tömörebb, mint a sima kenyér, de megkel és mi szeretjük, finom.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont tegnapelőtt 11:37 Privát üzenet
Midorillee nevű felhasználó válasza:

Mi úgy szoktuk hogy 3 deci víz 3 ek olaj 1 teáskanál só, egy teáskanál cukor fél kg teljes kiörlésű liszt és egy csomag tasakos száraz élesztő ha az nincs 10 deka friss élesztő elmorzsolva. Víz helyett lehet tejjel illetve egy kis tejport is lehet bele szórni de azt még nem próbáltuk, mi mindennap így sütjük. Abban a sorrendben írtam ahogy az üstbe bele kell tenni az anyagokat

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont tegnap 16:45 Privát üzenet
Midorillee nevű felhasználó válasza:

Ja ige és hosszabb 3 órás programon sütjük

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnap 16:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
5 dl finomliszt az hány dkg-nak felel meg? Még kezdő vagyok és ezt nem tudom, a süti receptjében viszont így adták meg.
Mit használjak a süteményekhez finomliszt helyett valami gluténmentes alternatívaként? Mi a leghasonlóbb?
Kenyérlángost készülök sütni, ha búza finomliszt helyett búza réteslisztet használok szerintetek milyen lesz?
Egy evőkanál finomliszt, van 10 dkg?
A kenyérliszt és a finomliszt között mi a különbség?
Mivel lehet helyettesíteni a hagyományos fehérlisztet, hogy ne legyen észrevehető a különbség?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Sütés, főzés rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!