Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy csokitorta, ami finom...

Van egy csokitorta, ami finom kaptam hozzá receptet de nekem nem sikerült elkészíteni, esetleg valaki nem ismeri? Recept:15tojás,15ka. cuk. ,25dkg olvasztott csoki. Krém:1 főzőtejszínhez 30dkg csoki, fehér krémhez 0.5főzőtejszín 30dkg fehér csoki.

Figyelt kérdés
Ez úgy néz ki, hogy lap, csoki krém, lap fehér csoki, lap csoki krém, lap és a tetejére csokimáz.
2020. ápr. 14. 01:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szia. Nem ismerem de kipróbálom.

Nagyon finom lehet.

2020. ápr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Szia.Isteni finom, szerb csokitorta csak nekem nem sikerült és nem tudom miért.vsjon azért mert nem jó a recept vagy azért mert nem volt friss a tojás!?

Majd légyszi írd meg hogy neked sikerült e.köszönöm

2020. ápr. 14. 01:17
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Hiányzik a tésztából a liszt.
2020. ápr. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Főzőtejszínnel soha nem készítünk édességet, nem arra való. Habtejszínt vegyél hozzá, minimum 30%-osat, de ha teheted, akkor inkább ennél is magasabb zsírtartalmút.

És igaza van az előttem szólónak, tényleg hiányzik belőle a liszt vagy valami más szárazanyag. Nem hagytál ki valamit?

Miért nem sikerült a tortád? Milyen lett?

2020. ápr. 14. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Fozotejszinnel és liszt nélkül trutyi lesz csak belőle. A ka az kanál lenne? Ez esetben tegyél bele ugyanannyi kanál lisztet, mjjnt amennyi a cukor, mert ez egy csokis piskóta tészta. Bár elképzelni nem tudom mekkora formába kell ezt beletenni, 15 tojás az rengeteg. A tejszín mennyisége az mennyi? Alapból etcsokihoz 1:1 aranyban adunk tejszínt, tejnél 2:1, fehérnél pedig 3:1 a csoki-tejszín aránya. A tejszín pedig minden esetben habtejszin.
2020. ápr. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Eleve főzőtejszínt nem teszünk sütibe. A csoki minősége sem mindegy, nekem az sem világos, hogy tej vagy ét, hiányzik a liszt és amit ide leírtál, követhetetlen. Mi tartozik mihez? Nem csodálom, ha nem sikerül.
2020. ápr. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

15tojás,15kanál cukor,25dkg olvasztott csokoládé.ezeket ketté választjuk cukrot a tojás fehérjébe,az olvasztott csokit a sárgájába.ödsuekeverjük 4részre osztjuk,170C 17percet sütjük.

Krém:1főzőtejszínhez 30dkg csoki,fehérhez 0,5főzőtejszin 30gkg csoki.(ezt a krémet főzzük kicsi lángnál kb 30 percet.

Tetejére 1,5dl tejszín 10dkgcsoki.

Ez a torta liszt nélküli nagyon vékony a lapja.igy kaptam a receptet egy étteremben ettem de isteni finom volt gondoltam hátha valaki ismeri.köszönöm hogy elolvastad.

2020. ápr. 14. 07:03
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Étteremben etted és megadták a receptet???? Elég hihetetlen,...
2020. ápr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

A krémbe nyugodtan teheted a fözötejdszínt, tökéletesen jó, akkor nem lenne az, ha fel kellene verni habbá, de itt erröl szó sincs!

Akik ellenkezöjét állítják, azok nem olvasták el figyelmesen, vagy egycsatornás a gondolkodásuk!

2020. ápr. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

És akkor végülis mi lett a baja?

Melyik része nem sikerült? Milyennek kellett volna lenni, és milyen lett? Milyen hiba az, amin módosítani kell?

Mert ezt így a jóisten nem találja ki, ha nem tudjuk mi a hiba, hogy lehet javítani rajta?

2020. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!