Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Paleo karfiolos sajt készítése...

Paleo karfiolos sajt készítésekor mivel lehetne helyettesíteni a to-tu t?

Figyelt kérdés

[link]

Semmilyen tejterméket és tojást sem ehetek



2020. ápr. 21. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Rróbáld ki a vegán sajtokat, hátha az jobban megfelel. NEm tudom, mit ehetsz és mit nem, de a vegán variációk tej és tojás nélküliek.

Remélhetöleg találsz közte neked is használható ötletet.

[link]

2020. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen allagu sajtot szeretnel aztass be vizbe kesudiot, adj hozza sot es izlestop fuggoen fuszereket, es sorelesztopelyzet, majd turmixold le, ezutan adj hozza zselatint (novenyi) es egy formaban hagyd allni.


Ha sajtszoszt szeretnel, egy szem krumpli, 2 szal repat fozz teljesen puhara, ezt turmicold le kremesre, adj egy kis novenyi tejet hozza, so, fuszereket es megint az elmaradhatatlan sorelesztopehely.

Ez lenyegeben a mozis nachos sajtszoszhoz fog hasonlitani. ( tudom bizarr recept a repaval de tenyleg mukodik es sajtizu).

2020. ápr. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket :)

Ez egy tavai étel mérgezésnek diagnosztizált esemény volt. Amit 3 nappal később kb 5 órás perforált vakbélműtét követett többszöri komplikációkkal. A mellékhatásra pedig kb 2 hete jöttek rá, de erre is azért mert fizettem a vizsgálatokat!

Ezeket nem ehetem: tejfehérje, tojás, glutén, csirkehús, cseresznye, fokhagyma.

2020. ápr. 22. 09:06
 4/4 A kérdező kommentje:
A műtét előtt, soha semmi bajom sem volt ételtől
2020. ápr. 22. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!