Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a kedvenc sütés nélküli...

Melyik a kedvenc sütés nélküli desszertetek?

Figyelt kérdés

Hétvégén összedobok valamilyen egyszerű, de finom sütit, amit csak hűteni kell. A netről szoktam gyűjteni recepteket, de érdekel, van-e kedvenc, jól bevált sütés nélküli sütitek.

Amit én nagyon szeretek: kókuszos keksztekercs, tiramisu és kókuszgolyó. :)


2020. ápr. 29. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem ezt meg apukam csinalta amikor kicsi voltam azota sokszor elkeszitem mert isteni.

Babapiskota es puding. Lehet Danone vagy por.

Egy reteg babapiskota egy reteg vanilia puding egy reteg babapiskota egy reteg csoki puding igy tovabb aztan huto amig meg nem buhul a piskota! Imadom! 😊😊😊

2020. ápr. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Albert kekszes csíkos sütemény
2020. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Kuszkuszhoz szoktam keverni fahéjat, szegfűszeget, szárított narancshéjat, cukrot és nyakon öntöm tejjel. Pár óra múlva megszívja magát.
2020. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiramisu, sajttorta /sütés nélküli verzió/ fej fej mellett, attól függ melyiket kívánom meg
2020. ápr. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez.. [link]
2020. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenkinek ment a zöld kéz. :)

A sajttorta, valóban az is egy álom, na meg ez a bounty pohárkrém... kipróbálom mindenképp.

2020. ápr. 30. 10:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a pudingos kekszes sütemények a favoritok 😍
2020. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!