Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ettetek már rántott bodzavirág...

Ettetek már rántott bodzavirágot és rántott káposztát??

Figyelt kérdés
Érdekelne milyen ízük van, finomak-e, én nemrég hallottam róluk de egyelőre nem tudom hova tenni őket 😂
2020. máj. 22. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem ettem egyiket sem.
2020. máj. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A rántott bodzavirág tkp. nem a klasszikus panírozott rántott, hanem palacsintatésztába van mártva a virág, és forró olajban kisütve.


Bodzás ízű palacsinta.

2020. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2020. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, recepteket énis láttam, igazából ízre vagyok kíváncsi, finom e🙂
2020. máj. 22. 16:17
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha szereted a bodzaszörpöt, akkor ez is ízleni fog.
2020. máj. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkettőt ettem, de nem az egész tányér volt beledugva a párizsias masszába, hanem a bodzavirágokat szedte le a nagyanyám viharsebesen egy villával, belekeverte és kisütötte. Nekem így szimpatikusabb (de főleg gusztusosabb)

Finom volt.

2020. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok, most megnéztem a rántott kelkáposzta recepteket, hát azokat sem így csináljuk.

Kis fej kelkáposztákról leszedjük a nagy zöld leveleket, nagyságtól függően a fejet 4-6 cikkre vágjuk és levesben, vagy leveskockás vízben puhára főzzük. Kivesszük, szűrőkanálban lecsepegtetjük és a cikkeket bepanírozzuk, majd kisütjük. Tartárral isteni, köretnek mindenki azt főz mellé amit szeret és krumplipürével imádom.

2020. máj. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Rántott bodzavirágot sokszor, nagyon finom, fahéjas porcukorral és sárgabarack lekvárral a legjobb.
2020. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a hagyományos panírozásra gondolsz (liszt, tojás, zsemlemorzsa), akkor úgy nem ettem egyiket sem. Palacsintatésztába mártott és így kisütött bodzavirágot már ettem, sőt akácvirágot is. De ez édessség. Rántott káposztát még soha nem próbáltam.
2020. máj. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2020. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!