Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet ilyet kapni valahol?

Lehet ilyet kapni valahol?

Figyelt kérdés

Sajnos a propellerektől fóbiásan rettegek.

És olyan elektromos sütőt szeretnék venni amelyben NINCS propeller. És külön álló nem beépíthető.

Az a baj kezdem feladni...

Élőben ahogy belenézek a sütőbe és látom ezt a propellert már remegek... De gáztűzhely nem opció semmiképp

Köszönöm ha segítetek



#félelem #fóbia #sütő #propeller #Elektromostűzhely
2020. máj. 26. 22:28
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, hogy most nem megyek bele komolyabb kereső munkába, meg gondolom azt már te el is végezted, úgyhogy csak egy irány ötletet mondok, hátha tudsz vele kezdeni valamit.

Komolyabb, nagyobb teljesítményű , és méretű minisütők között nézz szét.

Azokban csak a legprofibbakban van légkeverés, általában a többségben nincs.


Csak a többség aránylag gagyicska, úgyhogy ebben a kategóriában érdemes valami komolyabbat nézni.

A tepsi méretét kell megnézni, lehetőleg minél nagyobb legyen.

A fűtőszálak elrendezését, ne csak 1-1 legyen alul felül, 1 csíkban, mert az egyenetlenül fűt.

Legalább 2-2 fent és lent, vagy 1-1, de akkor az hullámosan betéve.

Értelem szerűen a lényeg, hogy minél nagyobb területen adja le a hőt, annál egyenletesebben sugározza a meleget.


Egyébként élhető megoldás, vannak egész életképes darabok, valamelyikben még nyárs forgató motor is van, szóval érdemes szétnézni.


Sajnos ha hagyományos méretű sütőt szeretnél, nem sok jóval tudlak megbiztatni. Normál méretben ma már alap a légkeverés.


De amúgy ha a ventilátor meglétével meg tudsz barátkozni, akkor mindegyik légkeveréses sütőnek vannak olyan opciói ami légkeverés nélküli, tehát nem kapcsol be a venti, csak ott áll magának, nem kell tőle félni.

2020. máj. 27. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
67%

...Ja, de amúgy eszembe jutott még valami, szóval említettem hogy a légkeverésest is lehet légkeverés nélkül használni...

Amit viszont tudni érdemes, hogy a legtöbb ilyen sütőben van egy másik ventilátor is, azt nem látod, ez egy kis henger alakú szellőztető, ami a túlmelegedés ellen védi a gépet, tehát nem a sütőtérben van, hanem a gépházból fújja ki a meleget. És azt nem lehet kikapcsolni!


Hát... lehet jobban jársz, ha beleásod magad ezekbe a minisütőkbe. 1-2... talán 3 embert kiszolgál, szóval kis háztartások megoldhatók velük.

2020. máj. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
2020. máj. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
56%
Momdjuk propeller csak es kizarilag a holegkevereses sutokben van, igy nem igazan ertem a problemadat. Siman elektromos sutot keres es meg is van oldva a kerdes.
2020. máj. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
66%
#4-es! Linkelsz vagy 2 ilyen sima elektromos sütőt, amiben nincs légkeverés? Normál méretű szabadon álló háztartási sütőt. :)
2020. máj. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%

Pl

[link]

2020. máj. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
2020. máj. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
60%
Na igen, de ezek komplett tűzhelyek. Most nem tudom, a kérdezőnek csak sütő kell , vagy tűzhely. Mert mindkettő szerepel a kérdésben. Én direkt csak önálló sütőket kerestem.
2020. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
60%
Önálló sütő szerintem nem létezik nyilván a mini suton és a mikrón kívül, csak beepitheto verzioban.
2020. máj. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
60%

...meg ipari méretben.

Az zavart meg, hogy a kérdés első fele sütőről szól. Ha komplett tűzhely kell, akkor olyanból azért van választék.

Itt ha megnézed a legolcsóbbakat, azok közt sok a légkeverés nélküli:

[link]

2020. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!