Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miket lehet lefagyasztani...

Miket lehet lefagyasztani amit érdemes is és idősporolás?

Figyelt kérdés
Új melom lesz semmi időm nem marad főzni így előre dolgoznék Miket lehet fagyasztani? Eddig csak fasirtot még nyersen tettem el ,pörköltet megfőzve, tésztát lehet? Vagy rizst ? Miket lehet ami segít a gyors főzéshez

2020. máj. 27. 10:39
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
74%
Tésztát, krumplit nem, rízst igen, de szerintem a köreteket érdemes frissen csinálni. Bármilyen sült/főtt húst, ragut szeletben, adagokban. Tésztaszószokat pld. bolognai.
2020. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:

Frissen nem lezs idom mert ugye a mosogatas elpakolas is idő

Gondolkodom eldobható tanyerokon is ne legyen macera

2020. máj. 27. 11:04
 3/53 anonim ***** válasza:
85%

Ne már. Egy tészta kifőzése kb. 15 perc. Addig megterítesz, megmelegíted a húst vagy a szószt, ami mellé eszed. A rizs is gyorsan megvan és a normál hűtőben eláll pár napig, szóval a következő 1-2 napra is megvan a köret.

Eldobható tányérokat használni nagyon nagy pazarlás és felesleges szemét "termelés".

A leggyorsabb, ha rendelsz valahonnan napi menüt. Akkor tényleg egy percet se kell főzéssel töltened.

2020. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Ide nem szállít menüs cég csak pizza hamburgeres :( az meg napi szinten nem lenne jó.Vidék rulez...
2020. máj. 27. 11:18
 5/53 anonim ***** válasza:
És a melóhelyedre se szállítanak?
2020. máj. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

De oda igen ,csak két óra majd nemm mire hazaérek úgy hoznam haza 4 emberét buszon vonaton ?

Csak messze találtam állást így meg minden nehéz.

2020. máj. 27. 11:26
 7/53 A kérdező kommentje:
Ráadásul a melohelyem másik megye 😀
2020. máj. 27. 11:27
 8/53 anonim ***** válasza:
mennyi idot szannal a fozesre naponta?
2020. máj. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

Igazából most júniusban kezdek Szval még Nemtudom hogy lesz

Félóra max óra.

De attól is fugg az online suliba mennyire szivatnak meg

Van h nincs idő enni Anyi a lecke

2020. máj. 27. 11:44
 10/53 anonim ***** válasza:
84%

Fozz le a hetvegen egesz hetre. Igy csinaltam amikor nem volt idom. Persze ez nem 5-6 kulonbozo kajat jelentett, hanem 2 (max.3)-at es azt ettem egesz heten.

Fagyasztani sem kellett, mert ennyi idot siman kibir siman a hutoben.

Kiporcioztam, eltettem es megvolt az egesz heti kajam.

2020. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!