Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egészséges (esetleg fogyókúrás...

Egészséges (esetleg fogyókúrás) ünnepi desszertekhez ötletet kérhetnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemrégiben életmódot váltottam, melynek egy egészségesebb élet, és fogyás a célja. Egészen új ez még nekem, másképpen főzök magamra, más alapanyagokból, még tanulom, és szokom ezt is. A finomított cukrot, és búzaliszteket teljesen száműztem az étrendemből.

Jövő héten lesz a születésnapom, és természetesen lesznek sütik, amik ezeket tartalmazni fogják, mert nem akarok én senkit "megtéríteni". De! Mivel van itt lesz egy barátom, aki nagyon tisztán étkezik, és búzalisztet, cukrot ő sem fogyaszt, szeretnék valami egészséges sütit készíteni, amit ő is, és én is elfogyaszthatunk. Látok ezerféle receptet az internetem, de mégis olyat szeretnék, amit ti már kipróbáltatok, esetleg rendszeresen elkészítetek, mert bevált. Köszönöm előre is! :)



#egészséges süti
2020. jún. 3. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt próbáltam eddig ki,egész finom

[link]

2020. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!