Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Ha nyers maradt egy...

SOS! Ha nyers maradt egy kicsit a zsömle belseje és én megettem, attól lehet bajom??! Többi lenn.

Figyelt kérdés
Szafi világos kenyér lisztkeverékből sütöttem zsömléket még hétvégén, lefagyasztottam, és ma kivettem az egyiket, a mikróban megmelegítettem és utána megettem. Viszont evés közben figyeltem meg, hogy a belsejénél egy pici rész, mintha nyers maradt volna (egyet amúgy felvágtam a sütés után és annak a belseje teljesen rendben volt). Élesztő- és tojásmentes receptből csináltam amúgy.

#sütés #nyers zsemle
2020. jún. 8. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz.
2020. jún. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak a fagyasztás miatt tűnt nyersnek. De amúgy ha nyers is volt, legfeljebb egy kis hasfájás a legrosszabb, ami történhet.
2020. jún. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. én is erre gondoltam, hogy esetleg csak a fagyasztás miatt, mert hogy ugye vizes maradt egy kicsit belül. De máskor is engedtem már fel fagyóból és nem ilyen volt. Szóval nem tudom... Mert érdekes, hogy a "testvéreinek", semmi baja. Mert kíváncsiságból felengedtem még egyet, és az nem volt annyira "vizes" vagy nyers hatású belülről, pedig egy ideig sültek. Érdekes.
2020. jún. 8. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod. Ne aggódj! Gyerekként ettem a nyers tésztát, amikor Anyu tésztát gyúrt.
2020. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!