Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami jó recepteket tudtok?,...

Valami jó recepteket tudtok?, amit diéta mellett tudok enni, kevés benne a kalória, de egészséges és finom. Amivel tudom helyettesíteni az édességet

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
A tojás, az ilyen....bár, ha édességre vágsz, valamilyen gyümölcsturmix, nállam most ez a kedvenc: összeturmixolom a banánt egy pici tejjel, annyira, hogy kemény maradjon és rá rakok gyümölcsöt: eper, barack, meggy és dió...naagyon finom, és nincs benne rendes cukor, bár a gyünölcsbe is van cukor, csak egészségesebb, mint a süti vagy édesség
2020. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Megcsináltam már úgy is, hogy az 1 ek kakaópor helyett 1 ek lisztet tettem bele, és túró helyett cukormentes lekvárt.

2020. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 es úgy szoktam én is
2020. jún. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

Kövesd instán: Thehungryhungariangirl


Amugy az ossze turmixolt gyumolcs sem a legjobb, mert turmixolva roncsolodik minden jo ertek benne es csak a cukor marad.

Gyumolcsot keverd ossze kis yoghurttal, tobb marad benne a tapertek!


Csomo sutemenyt tudsz csinalni sima liszt helyett mandula liszttel v zabliszttel!

En csak daralt mandulat talaltam, abbol csinaltam amerikai palacsintat pl.

2020. jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"urmixolva roncsolodik minden jo ertek benne es csak a cukor marad."


Ez milyen ostobaság már???? Mi roncsolódik a turmixolás során a sejtfalakon kívül???? Semmi!

2020. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

3 dl tej

3 egész tojás

3-4 dkg tápióka keményítő (én 3-al szoktam, de olvasok recepteket 4-el is, függ a tojás nagyságától)

csipet só

édesítőszer


Ebből a palacsintasütő nagyságától függően 6-7 vékony, puha palacsinta lesz, ami csak annyiban különbözik a "rendestől", hogy még másnap is puha mint a selyem.

Hogy mivel töltöd meg, az már csak rajtad múlik, a túrós töltelék a legkevésbé kalóriadús.

2020. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolóról jutott eszembe, én ezt szoktam enni:

Fél banán, 1 tojás, pici tej, 2 ek liszt, fél adag fehérjepor.

Ezt így összekutyulni, és palacsintasütőben kisütni. Ez így kb 250 kalória.

2020. jún. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

-Cornexi új proteines zabkásái, 190 kcal, 24 gramm ch és 12 gramm fehérje

-zsírszegény krémes túróhoz adok 25 gramm fehérjeport (én MP-est használok, tiramisu ízben) és kb fél deci kókusztejet, ez kb 220 kcal

-csokis piskóta: egy kb 15x10 cm-es ételtartóba rakok 20 gramm lisztet, (én norbi update-t használok) 25 gramm csokis fehérjepor, fahéj, 1 tojásfehérje, fél teáskanál sütőpor, majd annyi vizet adok hozzá amíg palacsintatészta sűrűségűre keverem és be a mikróba 02:30 percig

-chia puding: 12 gramm chia magot kimérek és hozzáadom 1 dl kókusztejhez, én tenni szoktam bele vanília aromát és fahéjat, aztán be a hűtőbe. Fél óránként az első 2 órában kavargatom aztán legalább még 3 órát állni hagyom, lehet mellé kikeverni ízesített fehérjeport natúr joghurttal, aztán mehet a tetejére, vagy csak valamilyen gyümölcsöt raksz bele

-szintén natúr joghurthoz egy adag fehérjeport +amilyen gyümölcsöt szeretnél, vagy cukormentes zabpelyhet, granulátumot adsz hozzá


Rengeteg fajta diétás édességet lehet magadnak kialakítani, legyél kreatív:)

2020. jún. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat☺️
2020. jún. 23. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!