Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Cukkinis tócsni hoz mit?

Cukkinis tócsni hoz mit?

Figyelt kérdés
Cukkinis tocsnihoz szeretnék csinálni valamit csirkemellből de nincs ötletem! Szerintetek mi illene hozzá?

2020. júl. 1. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vágd szeletekre, fűszerezd és süsd ki natúr, vagy grillezd.
2020. júl. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
+1 a natúr, zöldfűszeres csirkére, akár Sütőben sütve
2020. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán grillezve, zöld fűszerekkel.

Vagy megcsinálod a tócsnit, lazábbra és nagyobbra (mint egy palacsintát) a húst apró kockára vágva valami fűszeres ragunak.

Aztán beletöltöd, kettéhajtod, tetejére mehet tejföl, sajt...


Vagy 2-é se kell hajtani, 2 lepény közé is mehet a hús, tejföl, sajt, rásütöd, és utána felvágod mondjuk 4 cikkre.

Ez olyan durván laktatós, hogy egy ilyen adag simán elég 2 embernek.

2020. júl. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is grillezném és lenne még hozzá valami tejfölös vagy jogurtos mártogatós szósz
2020. júl. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vágd csíkokra, lisztben megforgatva hirtelen süsd ki.

Csinálj egy adag fokhagymás-tejfölös mártást, abba rakd bele a sültet, egy kicsit rotyogtasd össze. A tócsnival tökéletes kaja. De lehet sajtmártás, vagy éppen egy kis lábaska lecsó alapba rakod vissza, attól függ, milyen ízre vágysz. Bár a cukkinihez a fokhagyma íz menne leginkább. Szerintem.

2020. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Grillezném, plusz tejfölös-fokhagymás uborkasalit készítenék.
2020. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!