Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A fagyasztott haalt tényleg...

A fagyasztott haalt tényleg nem jó megsütni?

Figyelt kérdés
Akartam venni fagyasztott busát, de édesanyám azt mondta, hogy azt nem jó nem sütni. Mi az igazság?

2020. júl. 25. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mit kellene vele csinálni, kidobni?

Természetesen lehet sütni, semmi probléma ezzel.

2020. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Lehet sütni simán mi is szoktuk. Bár a busa tényleg nem a legjobb sült halnak (és ez független aztól, hogy előtte fagyasztva van vagy sem, nem egy tipikus sütésra való hal, pl. a fogas, a pisztráng, a szürkeharcsa jobb sütve). Ha konyhakész még az sem biztos, hogy meg kell várni amíg kiolvad. Pl. gyakran sütök úgy pisztrángot, hogy nem várom meg, hogy kiolvadjon úgy ahogy van fagyosan rá a sütőlapra és kész.
2020. júl. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó az.
2020. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fagyasztott hekket szoktam sütni tepsiben. Előtte mikróban felolvasztom. Finom íze van, semmi baja.
2020. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a busa nem olyan finom hal, másrészt a fagyasztott hal nagyon összeesik sütéskor. Ettől függetlenül lehet sütni, de talán halászlének, pörköltnek jobb.
2020. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Meglehet sütni,előtte enged ki a jégtől.
2020. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!