Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fehér csokit hogy lehet színezni?

Fehér csokit hogy lehet színezni?

Figyelt kérdés
Torta tetejére szeretném rácsorgatni, de rózsaszínben. Viszont az amúgy szuperül megolvadt csokiba amint beleteszem a színezéket, kemény lesz és csomós. Hogy érhetném el, hogy folyós legyen, de rózsaszín?
2020. aug. 4. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Por állagú ételfesték?
2020. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Olyat még nem is láttam itt a boltban. Kis műanyag üvegcsében van mint a vanília aroma.
2020. aug. 4. 14:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima ételszínező
2020. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet hasznaltam, csak pirosban. Ma megyek a Tescoba, úgy látom ott van gél állagú, ha esetleg az jó.

2020. aug. 4. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Csak olaj alapút válassz, a víz alapú sima ételfesték összerántja egyből abból sose lesz normális csoki állag megint. Keserves tapasztalatból mondom
2020. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De olaj alapút hol lehet kapni? Sparban, Pennyben, Tescoban nem találtam.

Lidl vagy Aldi van még közel

2020. aug. 5. 13:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Boltban nem tudom. Ott el kell menni és megnézni mi van ráírva. De rendelni tudsz pl innen is [link]
2020. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tyű, van ára. Hát kis túlzással az egész torta kevesebből jön ki, mint az a kis szín a csokiban. Azért köszönöm a tippet, azt hiszem marad fehér vagy lesz inkább barna.
2020. aug. 5. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Céklalé vagy ételfesték, 1-2csepp olajjal először kikevered mielőtt a csokit hozzá adod. Ne a csokiba öntsd, azt adagold hozzá!
2020. aug. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!