Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak étolaj kell a fagyasztott...

Csak étolaj kell a fagyasztott húshoz meg a hasábhoz? kezdő vagyok a konyhában 21/F

Figyelt kérdés

Ti hogyan eszitek amúgy?


Ezeket vettem mert már meguntam a pizzákat meg a kínai kajákat meg talán olcsóbb ez.



2020. aug. 6. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Nem,


egy edény is kell meg egy villa, meg esetleg valami fém szűrő féle, amivel hasábot kiveszed. :)


A csomagolására egyébként rá is írják.

:)

2020. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Kókuszzsír sem rossz, plusz ha sürőben, 180fokon készíted a fagyasztott burgonyát, akkor nem kell hozzá zsiradék
2020. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%
Vagy olajban sütöd ki serpenyőben, vagy sütőben. Ha sütőben, akkor is érdemes legalább a krumplira egy kis olajat locsolni, bár attól függ milyen fajta. Emellett sóval, borssal ízesítsd ahogy szeretnéd. Más nem kell hozzá.
2020. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Milyen hús? Ált. lehet mindkettőt sütőben, csak több idő
2020. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%

A kókusz zsírral vigyázni, mert könnyen habosodik, aztán kifut.

Mondom ezt a kérdezőnek.

2020. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Fagyasztott krumpli esetén nem kell rá olajat tenni, ha sütőben készíted!

Alapjáraton van a termékben, ami bőven elegendő! Még a zacskó hátoldalán is rajta van, könyörgöm lol


Előre melegített sütő, 180 fok, 20-30 perc, úgy is látod.

2020. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Semmi baja nincs a kókusz zsírnak, 10 éve használom, ilyen habos baromságot még az életemben nem tapasztaltam...lehet, hogy valami utánzatot használtál.


Húson kívül rengeteg egyéb étel is elkészíthető könnyedén.


Édesburgonya sütőben egy kis fűszerrel nagyon finom és egészséges. Sült gombák...stb

2020. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ha már nagyon bátor leszel, akkor megpróbálkozhatsz a piaccal is.

Veszel nagyon apró parázskrumplit, megmosod és héjával együtt bő olajba kisütöd.

Amikor már belemegy a próba tű, akkor valamivel (fakanál) kicsit szétnyomkodod, majd sütöd még 1-2 percig.

A nyomott szélek ropogósak lesznek, a többi puha marad.

2020. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

7-es, de bizony kifut az, legalább is olajsütőben biztosan.

És mi van, ha Te használsz hamisítottat ?

Én 30 literes kiszerelésűt (egyszerre fél litert) használok, nem a bolti csomagoltat

2020. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A kókuszzsír nálam se habosodik, nem fut ki. Serpenyőben használom, olajsütőm nincs. Jó minőségűt szoktam venni (nem hidrogénezett, adalékanyagot nem tartalmaz). Amúgy a zsír is jó olaj helyett.
2020. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!