Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Meddig és hogyan tartható el...

Meddig és hogyan tartható el egy sütemény? Brownie-t csináltam csütörtökön (tojás, margarin, liszt, csoki, cukor, tej vagy tejtermék nem), és ez vajon szerdáig, zárt dobozban, vasárnaptól hűtőben eltart?

Figyelt kérdés

Tehát tejterméket nem tartalmaz, de tojást igen.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. aug. 9. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Kicsit összezavarodtam. A kérdésedből úgy jön le, hogy csütörtökön sütöttél brownie-t, és az a brownie, amit csütörtökön sütöttél, vasárnap bekerült egy dobozba, és azt raktad hűtőbe, és az szerdáig eláll-e?

Mert ha így érted, akkor nyugodtan le merem írni, hogy nem. Eleve rossz lesz az íze, a másik pedig, hogy a jó brownie kicsit lágy belül, és ugye van benne tojás.

Ha rosszul értelmeztem a kérdésed, akkor kérlek, javítsd ki.

2020. aug. 10. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet tul fincsi egy olyan suti ami kibirja egy hetig :) Nalunk par ora alatt elfogy minden.
2020. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Jól értetted, köszönöm.

2. Nagyon fincsi, azért tettem félre, hogy másoknak elvigyem kóstolóba, csak vasárnap elfelejtettem.

2020. aug. 10. 12:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Akkor szerintem inkább süss még egy adagot, mert a brownie frissen a legfinomabb. Magam is sokat sütök, de az az igazság, hogy olyan nincs, hogy abból maradna.:)

2020. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 1 és 4 :)
2020. aug. 11. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!