Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szeretitek a vajalját?

Szeretitek a vajalját?

Figyelt kérdés
Valódi vajból készítitek vagy használtok hozzá margarint is? És mennyire szoktátok megpirítani a lisztet?

#Vajalja
2020. aug. 20. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Eddig nem is hallottam róla, de jól hangzik, sietős reggelekre tökéletes lesz kávé mellé.
2020. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon finom! A drága vaj árak miatt általában margarinból és teavajból készítettem, de pár napja találtam az egyik nagyobb szupermarketben akciósan ír vajat, ami csodálatos és a végeredmény a margarinoshoz képest döbbenetes. Isteni lett. Ez után, ha megkívánom inkább rászánok pár száz ft-tal többet, de csak is igazi vajjal!
2020. aug. 20. 20:30
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Én se hallottam róla, de ki fogom próbálni.
2020. aug. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De mi a recept?
2020. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem ez valami fantazianev, rakerestem, hat szerintem borzasztoan hangzik.
2020. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hű, én imádom! Ezer éve nem ettem, köszönöm kérdező, hogy eszembe juttattad :) Még nem készítettem, mindig rokonoktól kaptuk annó, de most majd megpróbálok csinálni.
2020. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is meglepődtem, amikor először hallottam róla, Borbás Marcsi Gasztroangyal című műsorában láttam, mikor a Vajdaságban járt. Meg meg is kerestem nektek azt a részt:


https://www.youtube.com/watch?v=IwJtmcFTW_g


31:10.től készítik :)

2020. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg a tetejét is.
2020. aug. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!