Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok mondani egyszerű...

Tudnátok mondani egyszerű recepteket?

Figyelt kérdés

Sajnos szószerint nulla vagyok a konyhában.

Egy szobát bérelek egy lakásban. Vennék pár edényt és megtanulnék pár egyszerűbb dolgot.


Hűtő van.

Főzőlap van.


Mikró, turmixgép stb ilyenek nincsenek.



2020. szept. 3. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Túrós tészta, paprikás krunpli, bármlyen poörkölt, bundázott ételek mondjuk az sok mosatlannal jár. Levesek, bolognai, chillis bab, ezek az üveges szószok pl amit a megpirított húsra ráöntesz amellé veszel konyhakész rizst.

Hirtelen ennyi.

2020. szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bacon, rá csíkozott csirkemell, fűszerek, tejszín. főzöl hozzá tésztát, vagy rizst.
2020. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amikkel én kísérleteztem amikor kezdtem főzni:


Tejberizs


Húsleves


Rántotta


Spagetti


Gombapörkölt


Mirelit szilvás gombóc


Palacsinta


Mákos guba


Hot dog

2020. szept. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes egy kis időt szánnod rá és recepteket keresni a neten. Én a cookpad oldalát nagyon szeretem, ott lépésenként, fotóval töltik fel az ételek receptjeit az olvasók, van pár kedvencem is, akiknek a receptjei nekem mindig sikerülnek. Én onnan válogatok (szintén nem vagyok egy nagy mutatványos a konyhában, de most már egészen jól elboldogulok)
2020. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Virsli,panírozott halrúd, melegszendvics (akár melegszendvicssütőben akár toastkenyérrel, akár rendessel, vagy zsömlével is lehet; vagy pedig akár rendes sütőben; mi amikor rendes sütőben sütjük, tehát nagy adag, akkor megy tejföl is a tetejére.) , én még a pizzát is egyszerűbbnek képzelem el, bár még nem csináltam ; akkor, hát , szerintem a sültkrumpli se rossz. Palacsintához teflonos serpenyőt használj, és akkor úgy könnyű. Meg amúgy én a sóskát se képzelem nehéznek. Tojás/kenyérleveseket nemtom, mennyire nehéz. Kenyérleves az asszem rántott leves. Ja de és amúgy rizs. És csinálhatsz még hozzá hagymás-tejfölös trutymólékot is, kell még bele mustár, meg egy kis bors; és má jó is. :):) Amúgy pl még ilyen rántott tök, szerintem az is könnyű lehet. :):) Rántott töknél ha épp nem raksz bele újat,mert átjött a szomszéd, és megzavart, akkor addig zárd el, hogy nehogy odaégjen a zsír.
2020. szept. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*Ja és sültkrumpliból is van tepsis (kevésbé laktat, mert nem olyan zsíros), meg van még , amikor kis adagokban sütöd ki, és forr a fazék alatt a gáz úgy megy; és akkor tehát kis adagokban,és a színén már látod, hogy amikor aranysárga, akkor már jó. :):)
2020. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*tehát a tepsis sültkrumpliból többet kell enni, mintha ezt a kis részenként kifőzőset csinálod.
2020. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!