Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Melyik a legjobb savanyú...

Melyik a legjobb savanyú tojásleves receptje?

Figyelt kérdés

Rántást készíteni, de csak egészen picit.

Sok fokhagymával szeretem, kis petrezselyem zöld is mehet főzéshez bele. Kömény, só, bors. Behabarni. Sárgáját egészben, fehérjét csurgatni. kis ecettel tálalom.

Szóval rántás is van egy pici és habarás is. Tudom a kettőt együtt nem igazán szokás, de nekem így jön be.



2020. szept. 16. 11:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Rántással indítasz, utána a végén még ráhabarsz????


Paprikás rántást felengedem, babérlevél, só, bors, őrölt kömény, zúzott fokhagyma bele. Mi szoktunk 1-2 szem krumplit, és kevés karikára szelt répát-gyökeret is bele. Amikor ezek félfövésben vannak, akkor bele az előre felvert tojásokat (fehérje+sárgája is). Utána annyi egész tojást ütök bele, ahány tányér leves készült. Az ecetet a végén mindenki a tányérjába teszi, ízlés szerint.

2020. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!