Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet Aldiban vett Lasagne-t...

Lehet Aldiban vett Lasagne-t mikróban elkészíteni?

Figyelt kérdés
Leírásban szerepel a mikrózható verzió is csak azt is írja, hogy fogyasztás előtt meg kell sütni. Mindenképp kell sütés vagy mikróban is tökéletesen fogyasztható? Lesz valami bajom ha nem sütöm meg csak mikróban melegítem az előírás szerint? Valaki csinálta így ezt? Ez a kisebbik fajta ami dobozban van.

2020. szept. 16. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Fogyasztható. Csak nem pirul meg a sajt, szóval nem ugyanaz lesz mint sütőben.
2020. szept. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem.

A sütőben is vagy fél órát sül, és az alufólia tálca amiben van, nem kifejezetten jó a mikróba...😆

2020. szept. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ki kell venni az alutálcából...🙃
2020. szept. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha van grill funkciója a mikródnak, akkor próbáld azzal a végén, hogy hátha jobban megpirul a sajt. Mikróban biztosnan nem kell neki annyi idő, mint a sütőben, mert a mikrohullámokkal történő energiaátadás sokkal hatékonyabb, percenként több hő adódik át az ételnek, mint a sütőben, ahol a sütő levegője és a falról sugárzó hő melegíti csak.
2020. szept. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha rá van írva, hogy lehet akkor valószínű, hogy lehet, tényleg csak annyi, hogy alu tálcát ne tedd be.
2020. szept. 17. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Én betettem és nem lett jó állaga , folyós volt stb. Inkább sütőbe tedd,ha van rá lehetőséged. De mikróban elkészítve is fogyasztható csak nem a legjobb minőséget hozza.
2020. szept. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
A mikró igazából főz, nem süt (a hullámok felforralják a sejtekben lévő vízmolekulákat), tehát fogyasztásra alkalmas lesz, de nincs meg az a sült, kicsit kérges állaga, mint ha sütőbe tennéd.
2020. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!