Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Marhapörkölt kicsit ragos lett?

Marhapörkölt kicsit ragos lett?

Figyelt kérdés

Mar lekapcsoltam a gazt alatta, nem ehetetlen nagyon finom de a nagyobb darab húsokat kicsit nehezebb megragni igy arra gondoltam holnap (mivel úgyis kicsit túl csípős) felengednem kis plusz vizzel es foznem meg egy fel orat.


Ez igy megoldja a hus ragossagat igy hogy ma mar ejszaka a hűtőbe lehűl? Masnap fozhetem tovább? :D


2020. szept. 25. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Folytathatod a főzést, de ha már most finom, akkor ne öntsd fel vízzel, hanem tegyél bele amikor már felmelegedett egy fél mokkáskanálnyi szódabikarbónát és fedő alatt főzd el (10 perc).

A húspuhítók is ebből vannak jórészt.

2020. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Okes köszi a tanacsot!
2020. szept. 25. 23:50
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem kell tovább ragozni.

Főzzed meg rendesen.

2020. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Egyszerűen gyújts alá, lassan melegítsd föl, és fedő alatt, egész kis lángon párold a szükséges ideig, ami marhahúsnál meglepően sok is lehet. Nem szódabikarbóna kell, az időt kell rászánni.
2020. szept. 26. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Én meg azt mondom, hogy csak a nagyobb darabokat szedd át egy lábasba, pici vízzel, csipet sóval főzd még egy kicsi, és utána forrald össze a többivel.

Mivel úgyis csípősebb lett, mint akartad, így kb. kiegyenlítik egymást, de a már eddig puhára főtt falatokat nem kell agyonfőznöd!!!

2020. szept. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszo a válaszokat mindenkinek sikerült ! :)
2020. szept. 26. 12:45
 7/13 anonim ***** válasza:

#6

Végül is hogy oldottad meg?

2020. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszol, pedig én is kíváncsi lettem volna rá. Esetleg máskor, másnak is jól jönne az ismeret.
2020. szept. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ontottem bele egy kis plusz vizet, dobtam bele ket krumplit felbe vagva es egy pici szódabikarbónát adtam hozzá nagyon keveset.
2020. szept. 27. 19:54
 10/13 A kérdező kommentje:
A krumplit azért mert baratnom szerint tul sós volt :D
2020. szept. 27. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!