Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok olyan edénykészletet...

Tudnátok olyan edénykészletet ajánlani, ami bevált? A Delimano FiveStar Legend Mega edénykészlettel szemezek (hasonló árkategóriában gondolkodom). Minden tapasztalat érdekel ezzel a termékkel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2020. okt. 11. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem ezt a márkát, de ránéztem..


Az, hogy mire lesz szükséged egy háztartásban, nagyban függ attól is, hogy hány tagú a család.

Lehet, érdemesebb venni egy-két _pont olyan_ edényt, amekkorára szükséged van. Aztán ha más méret, vagy más típus kell, akkor veszel hozzá.

Nem kell azoknak egyformának lenni.

Van, amihez a rozsdamentes lábas/serpenyő a jobb - van amihez meg a teflonos...

2020. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha valaki idetéved esetleg és szintén érdekelné a termék: Végül megrendeltem az edénykészletet. Bár még csak 1 hete használom, én személy szerint nagyon elégedett vagyok vele! Teljesen tapadásmentes, könnyű tisztítani, nagyon szép a design. Az egyetlen negatívum eddig, hogy az edény fülei teljesen felforrósodnak. A lábasok nyelei csak enyhén, így azokat meg lehet fogni puszta kézzel. Rendeléskor mindenképp érdemes hozzárendelni a szállítás és visszaküldési garanciát, mert az edénykészlethez rendeltem egy palacsintasütőt, az pedig brutálisan el volt deformálva, letörve, teljesen használhatatlan.
2020. nov. 17. 20:43
 3/3 A kérdező kommentje:
2 évvel később: Hát sajnos nem érte meg. A nyele mindegyiknek átforrósodik, a belseje annak, ami rendszeresen van használva kopik, az aljuk kívülről mintha megolvadt volna.
2022. júl. 15. 22:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!