Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményed arról a bab...

Mi a véleményed arról a bab gulyásról amiben nem áll meg a kanál?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel, hogy megáll-e benne a kanál. Legyen finom.
2020. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam beleállítani kanalat, az nem erre való!

Másrészt a babgulyás is, mint minde gulyás sürü leves/egytálétel, azaz még véletlen sem kell megállni benne a kanálnak.

2020. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az, hogy ne álljon meg benne a kanál, nem főzelék az.

De ha olyan, mint egy húsleves, azt köszönöm nem kérem.

2020. nov. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Na jo, de ezt a megall benne a kanal dumat kepletesen kell erteni es a gazdagon keszitett etelre mondjuk, amiben van minden aminek benne kell lennie.


Babgulyas legyen csak tele mindennel es ne csak par babszem lubickoljon a levesben.

2020. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Ugyanaz, mint arról amiben megáll - undorító és meg nem enném! 🤮
2020. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös! Nyomtam zöldet, mert véleményt írtál, de mi nem jó a babgulyásban? Valamelyik alapanyagot nem szereted, vagy így, ebben a formában?

A gulyás egy tartalmas leves kell legyen. Ha csak valamit visz a víz ebben a műfajban nagyon nem jó.

2020. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól az még jó lehet, hogy nem "áll benne a kanál". Majd esetleg legközelebb 1 szem krumplival, zöldséggel, többet főzöl bele... Csak az íze legyen finom.
2020. nov. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Az, hogy amiben megáll a kanál, az már főzelék, nem leves.
2020. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%

#6! Egyedül a csontlevest eszem meg, leszűrve, kizárólag tésztával, de azt sem mindenkitől (pl ha én csinálok sem eszem meg) (egy évben 2-3x jutok hozzá jóhoz) számomra gusztustalan az összes többi, ahogy mindenféle ott ázik a vízben... ááá

#5

2020. nov. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
75%
A babgulyás is olyan mint a "pörkölt". A (tágabb)környékünkön mindenhol másképpen készítik. Van ahol sűrűbb, van ahol hígabb. Ez területenként változó, és van aki így szereti, van aki úgy. A lényeg, hogy legyen benne az ami belevaló, és pl. ne csirkemellből legyen, mert az gáz.
2020. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!