Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi legyen a főzelék mellé?

Mi legyen a főzelék mellé?

Figyelt kérdés

Vagy borsó vagy lencsefőzeléket sueretnék ma főzni, de a család nem tudja mit enne mellé.

Rántott párizsi, sült virsli, kolbász szokott lenni. Valami más ötlet mellé?


2020. nov. 17. 05:27
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
46%
Borsófőzelékkel isteni! :)
2020. nov. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%

20!


Jaja, ezért se adnak soha főzelék melle pörköltet feltétnek, ugye? Hiszen annak szaftja van, az meg "folyós valami". Áh, ja de, a pörkölt igen gyakori feltét....

2020. nov. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%

Mit csináltál végül ? De imádom a lencsét, borsót is

Húsgolyócskákkal, fasírttal is. Nyam.

2020. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát.

Végül borsófőzelék lett sütőbe sült sajtos fasírtgolyókkal, valamint kipróbáltam mellé a rántott főtf tojást, és valami isteni hozzá.

2020. dec. 10. 16:15
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Jó látni, hogy más is szereti a rántott párizsit. Én nagyon kevés húsfélét eszek, pontosabban igazi húst nem nagyon. Ezért nálam rendszeres a rántott párizsi és konkrétan szeretem is. :-)

Amit én ajánlok főzelék mellé és igazából nem hús: összeöntött panírmassza kisütése, én Pufókának nevezem. :-)

2021. szept. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!