Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Hogy oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Párommal pár hete élünk együtt, én húsból csak a csirkemellet szeretem, ő meg csak azt nem... akiknél szintén különböző ízlés van kaják terén, hogy oldják meg? Mindig kétfélét főznek? Mondjuk kétféle hús ugyanazzal a körettel? Ti hogy csináljátok? Ráadásul a csirkéhez már hozzászoktam, megtanultam a sütési idejét fűszerezését, a többi húsban nem vagyok jártas, ezeket is meg kellene tanulnom, hogy jó legyen, valami tipp könyvre, youtube csatornára? Köszi :)
2020. nov. 18. 13:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Egyetek disznót.
2020. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk egyszerű a dolog, mindketten tudunk főzni.

Amelyik kaját mindketten szeretjük, azt, hol az egyikünk, hol a másikunk készíti, az egyedi igényeket meg legtöbbször saját magának készíti mindenki, de nem szentírás ez sem.

Csirke mellett neked, csirke combot neki, azt lehet egyszerre is készíteni.

2020. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Hétfőn csinálsz neki két napra valami kaját, kedden csinálsz magadnak 1-2 napra.

Nem lehet ez akkora probléma, hogy ne lehessen összehozni valahogy.

2020. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
párhuzamosan is el lehet készíteni ezeket
2020. nov. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az miért alap, hogy te főzöl? Simán csinálhatná ő is, és akkor már ketten lennétek, akik megoldást kerestek...
2020. nov. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj azzal, hogy egyszerre! a csirkének kétféle részét készíted el.

Rántott/sült csirkemell egyidőben elkészül a rántott csirkecombbal.

Ha pörkölt, akkor megy bele a melle is, és a combja is... mi a probléma?

2020. nov. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Semmit nem eszik csirkéből, se pulykából, combját sem :)
2020. nov. 18. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha te semmi mást nem eszel meg, tehát sem sertés, sem marha hús, sem máj, stb.

- akkor magadnak előkészítel sütésre jó néhány napi adagot, és mindig annyit sütsz meg, amire szükséged van. Vagy megsütöl egyszerre több napit, és naponta mikróban melegíted.

- a párodnak pedig naponta-kétnaponta készítel amit éppen megkíván: akár sertés combot, tarját, daráltból a fasírtot, vagy éppen brassóit, resztelt/rántott májat... esetleg rakott krumplit, vagy marhagulyást és társait


Neked is rá kellene szoknod egy kicsit változatosabb étrendre, de ha te ragaszkodsz az eddigi (kissé szegényes!) étrendedhez, a másikat ne szoktasd le a normál kajákról!

2020. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Persze, nem akarom leszoktatni, azért is próbálom megoldani ezt a helyzetet, nekem diéta miatt is fontos a sovány hús, mellette is próbálom tartani az étrendemet :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. nov. 18. 14:44
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Oké! Mi pedig köszönjük a zöld pontokat! :))
2020. nov. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!