Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha Pavlova tortat keszitek,...

Ha Pavlova tortat keszitek, adhatok hozza egy piskota alapot, hogy ne legyen annyira tomeny?

Figyelt kérdés

Tehat ahelyett, hogy csak habcsok es tejszin+ gyumolcs lenne, lenne egy vekony piskota alap is?

Ez jo otlet?


2020. dec. 4. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha Pavlovát készítesz, akkor ne akarj hozzá piskótát adni, mert akkor már nem az.

Mellesleg piskóta nélkül sokkal könnyebb, meg nem az a lényeg, hogy meg lehessen enni belöle 4-5 darabot.

2020. dec. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodtan, ha neked úgy jobban ízlene. A sznobok lenézik aki változtat és kísérletezget, szerintem meg az az igazán életrevaló és kreatív ember aki mer változtatgatni. Aki tovább lát a megadott kereteknél és vannak saját ötletei.
2020. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Vagy ehetsz hozzá kenyeret.
2020. dec. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Tehetsz!

A te konyhád, a te tortád, a te ízlésed és te fogod megenni.

Ha neked úgy jobban ízlik akkor csináld úgy!

2020. dec. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ha túl töménynek tartod a pavlova tortát, akkor ne készíts pavlova tortát. A sznobok nem a főzni tudó kísérletezőket nézik le, hanem azokat, akik hagyományos recepteket elrontanak. A pavlova piskótával kb olyan, mint a pizza ananásszal vagy a carbonara tejszínnel és trapistával.
2020. dec. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
5, szerintem azt süt-főz amit akar, és úgy ahogy akarja.
2020. dec. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi, meggyoztetek, kiprobalom:)
2020. dec. 5. 01:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Látod mennyire különbözőek vagyunk, én pont a piskótás dolgokra mondom, hogy tömény, nem is szeretem a torták döntő többségét :D. Egyébként milyen lett végül, megcsináltad?
2020. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen megcsinaltam, es mindenkinek nagyon izlett:)

Egy masfel - 2 centi magas piskotalapot sutottem (tortaformaban), azt megkentem a tejszinhabbal, ra az elore megsutott habcsok, tetejere megint tejszin es arra granatalma magokat tettem:)

2020. dec. 7. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!