Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Vettem egy kicsi elektromos sütőt és nem pírítja meg az alját a dolgoknak amiket benne csinálok tehát a teteje teljesen kész van és meg van pirulva az alja pedig meg van sülve de nem ropogós vagy van amikor még teljesen nyers. És azt írja hogy van benne alúl is és felűl is fűtő element

Mi lehet a probléma és mit tudok csinálni?



2020. dec. 7. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írja? Ellenőrizd, hogy működik-e! Lehet kapcsolni csak alsó sütést? Próbáld ki!
2020. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, milyen kis sütöt vettél, mert igen nagy minöségi különbségek lehetnek, ha valami olcsó bovlit, akkor elöfordul, hogy nem müködik rendesen.

De egyszerüen ki tudod próbálni, üresen bekapcsolod, akkor látod, hogy az alsó fütöszál is melegszik-e.

Ha nem, akkor vidd vissza, és cseréltesd ki egy rendesre.

Ha füt, akkor vagy a sütöformákkal lehet baj, nagyon ersöen höszigetelnek, vastag anyagból vannak, vagy nem jó a szabályzása, ezt vagy cserével lehetne megoldani, vagy a sütési idö lejárta után kis idöre bekapcsolod csak az alsó sütést.

2020. dec. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nincs olyan h csak az also viszont kiprobaltam azt h beraktam kozepre egy szelet kenyeret a rácsra és bekapcsoltam a felsot es az alsot es egyenloen piritotta meg minnd a kettot
2020. dec. 7. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Linkelni tudnád, hogy milyen sütőt vettél?
2020. dec. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2020. dec. 7. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
a gőzsütés funkciót használtad? Mert akkor simán lehet, hogy nem pirít rendesen...
2020. dec. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amugy nem hiszem h a sutoformakkal van baj mert ezt a sutot azert vettem mert a nagy rendes sütőm el van romolva és nem tudják valamiért megjavítani viszont amikor mukodott akkor ugyanezeket a formákat használtam és ott rendesen működtek
2020. dec. 7. 18:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a gőzsütést használtam hanem a felső alsó sütést.
2020. dec. 7. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a konvekciós sütő miben más, mint a légkeverős sütő???
2020. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!