Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a töltöttkáposzta receptje?

Mi a töltöttkáposzta receptje?

Figyelt kérdés
Kerestem a neten de nem találtam jót.

#recept #töltött káposzta #Toltottkapi #Sutesfozes
2020. dec. 8. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos, akkor mi miért írjunk bármit is. Több száz variáció található, apróbb eltérésekkel.

Most leírok egyet, te válaszolsz, hogy ismered, nem jó.

Valaki szorgalmasabb beír/bemásol másik tízet. Az sem jó.


Ha legalább próbálnád szűkíteni a kört, milyennek feleljen meg. Mi legyen benne, mi ne? Édes káposztából vagy savanyúból?

Ne legyen benne rizs, gersli, burlgur stb.

Sok hússal, hús nélkül?

Könnyebb lenne az életünk így.

2020. dec. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik? Mert van pár fajta 😊

Alföldi,Szabolcsi,hagyományos,Erdélyi..

Melyik érdekel?

Savanyított levélbe göngyölt,édes káposztába göngyölt,füstölthússal,csülökkel tuningolt stb...

2020. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pl:

[link]

2020. dec. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És mit találtál, ami "nem jó"....????


Enélkül honnan tudnánk, hogy mit szeretnél...?

Mi volt a rossz azokban a receptekben?

2020. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a receptnézés közben eldöntöd valamelyikről hogy nem jó, akkor nyilván van fogalmad arról, hogy neked mi a jó és akkor innentől kezdve nem értem a kérdést!

Csináld úgy, ahogy neked jó, nem egy agysebészet!

2020. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahany haz, annyi szokas …


En mar evek ota ugy intezem, hogy nem csinalok toltott káposztát ... akarhova megyek vendegsegbe az unnepek alatt, biztos az arcomba tolnak egy tanyerral amit nagyon joizuen el is szoktam fogyasztani :) Toltottkaposzta tema nálam lezarva.

2020. dec. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csináld ugy mint a ciganyok, abban szinte az osszes taj jelleg benne van egyszerre … romak hasonlóan csinaljak mint a Szekelyek (tehat raknak bele fustoltet is), viszont a gombocot tobbfajta levelbe csavarjak ... egyiket tormalevelbe, masikat kaposztalevelbe, megint egy masikat szololevelbe, igy aztán talalaskor mindenki azt szed maganak amit megkivan.
2020. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Tessék,én ez alapján csinálom:

[link]


Párom így szereti. Én kalocsai vagyok,mi otthon másképp csináljuk,jó sok fűszerrel,savanyított káposztával,csípősen,füstölt nyúljával és füstölt hússal,paradicsom nélkül.

2020. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Recept amit linkeltél kicsit furi 😊 Só nem kell a káposztafejek abároló vizébe,ecet kell. Nem késsel vágjuk le,hanem ahogy fő és közben piszkálgatjuk fakanállal,ledobja a leveleket. Rizs...nos,szabolcsiba nem nagyon a régi szerint,de minden változik,már elfogadott a rizs is,paradicsom sűrítmény...na az nem! Paradicsomlé. Édes. Az igen.
2020. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!