Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A vadasba kell füstölt szalonn...

A vadasba kell füstölt szalonna vagy nem? (azon pirítani a zöldségeket vagy a húst megtűzdelni vele)

Figyelt kérdés
2020. dec. 11. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell, de lehet bele tenni. Én nem szoktam, meg nem tudok senkit, aki tenne bele.
2020. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. A füstölt szalonna bőrét is el szoktam rakni a hűtőbe ilyen kajákhoz és belefőzöm
2020. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy tudom,hogy az eredeti vadast azt sütik és nem főzik és tesznek bele füstölt szalonnát. Sokszor még a zsemlegombócba is megpirított pörcöket.

A saját példámmal sajnos nem tudok élni, mert én ezt már roppant leegyszerűsítve adom elő. Részben az anyagiak, másrészt időhiány miatt, én húslevesként indítom és annak egy részéből csinálom a "vadast", ami tudom, hogy egy szentségtörés, de mi szeretjük és jóllakunk vele.

2020. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk bele tenni, szeretjük a szalonnát. A zöldségeket is lehet azon pirítani és a húst is meg lehet vele tűzdelni. Jó ízt ad neki. Ha szeretitek ti is a szalonnát, akkor rakjatok bele, el nem rontja.
2020. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!