Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel ragad szám össze a...

Mivel ragad szám össze a mázeskalács ház elemeit?

Figyelt kérdés
Mindenképp én szeretném csinálni a ragasztót!

2020. dec. 18. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tojáshab jó keményre verve sok cukorral pici ecet.
2020. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tojáshabbal is lehet (ugyanolyannal, amivel írókázod), de az nem valami erős és elég macerás úgy összerakni. Ha már megkeményedett, akkor erős, csak az összeépítés lesz nehézkes, 5x fogsz nekiállni meg szétcsúszik, kidől a fala stb. Ami nekem jobban bevált, az a karamella. Viszont azzal nem hibázhatsz, mert azonnal megszilárdul, nincs korrekciós lehetőséged. Az összeragasztandó falak élét bemártom a karamellába, összeérintem őket, és az onnantól egyben marad. Utána cukros tojáshabbal díszítettem ki a házat.
2020. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
51%
Ez értelmetlen
2020. dec. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező, robot vagy? Milyen nyelvből fordítottad a kérdést? :-D
2020. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
50%
És az a vicc hogy írják a válaszokat.
2020. dec. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahjjj!!!! Mindig átolvasom a kérdést, hogy helyesen írtam-e le. Most nem tettem. Bocsánat. Szóval a kérdés: mivel ragasszam össze a mézeskalács házikó elemeit?
2020. dec. 18. 16:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#5, szerintem nem volt olyan nehéz kitotózni, hogy mit akart a kérdező. Elég gyorsan rutint lehet szerezni inverz autokorrekt képességből itt a gyk-n.
2020. dec. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!