Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki a legjobb szakács közülük?

Ki a legjobb szakács közülük?

Figyelt kérdés
Szegény Benke Laci bácsi már nem él, de szavazhatunk attól még róla szerintem.Elfogulatlanul nézzük, ne azt hogy magyar az illető, vagy nem :)

2020. dec. 20. 13:11
A kérdező szavazást indított:
Gordon Ramsay
Jamie Oliver
Paul Bocuse
Benke Laci bácsi
Sárközi Ákos
Rácz Jenő
32 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Mindnek más a stílusa, így aztán felesleges hasonlíthatni őket.
2020. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Heston Blumenthal
2020. dec. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Gordon Ramsan,Sárközi Ákos,Rácz Jenő,Jamie Oliver.
2020. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat Hestonra! :)
2020. dec. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg merem kockáztatni, hogy szakmaiságukat tekintve mindegyik egyforma, azaz maximálisan professzionális.

Az már más kérdés, hogy az általuk képviselt ételek kinek hogy jönnek be, mert ez viszont csak ízlésfüggő.

2020. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
En jobban fozok mindegyiknel :)
2020. dec. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Egyikkel se dolgoztam, így fogalmam sincs.


Eddig csak olyat láttam ezektől az emberektől, ami egy nagyon nagyon szűk keresztmetszete a szakmának, és amit begyakoroltak egy tévéadás előtt.

Hallottam én már sok emberről sokfélét, ért is sok csalódás.


Meg alapvetően... mondjuk nem ártana tisztázni, hogy a te szempontodból, mit jelent az, hogy "jó szakács" .

Mert simán elképzelhető, hogy például a te szempontjaidnak semmi köze ahhoz, ami másik 10 embernek a szempontja.

Ez egyébként érdekelne, hogy mi alapján kéne rangsorolni.

2020. dec. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%

Gordon Ramsay a "carbonara"-t zöldborsóval és gombával készíti.


Ne sértődj meg, de szerintem ez a fickó hiába főz jól, csak egy majom, nem szakács.

2020. dec. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

8-as, én anno 1-2 szériáját végignéztem (évekkel ezelőtt) de se arról nem győzött meg, hogy jobban főzne mint akármilyen betanított kisegítőmunkás (ugyanazt a pár tucatnyi fantáziátlan ételt főzi évtizedek óta) se arról, hogy épphogy elfogadható szinten le tudná szervezni a melót mondjuk egy átlag magyar jó forgalmú étteremben.


Ettől még lehet, hogy ezerszer többet tud annál mint amit tv-n keresztül megmutat, ezért mondtam, hogy erre a kérdésre pusztán az egyénnek szóló személyes szimpátia alapján lehet válaszolni, ha érdemben akarnék rá válaszolni ahhoz az kéne, hogy együtt dolgozzunk.

Nem ő kitalált kis világában, ahol ugyanazt a pár tucat ételt készíti ugyanabban a rendszerben!!! Az, csak szalagmunka, bárki megtanulja.


Ezeket a felsorolt szakembereket csak úgy lehetne megmérettetni, ha kizökkentenénk őket a komfortzónájukból.

Ahogy mondtam, amit mutatnak, az egy nevetségesen (vagy siralmasan) szűk keresztmetszete a szakmának. Egy semmi.


Idegen környezetbe helyezve, a megszokottól és unalomig gyakorolttól eltérő szakmai kihívások elé állítva őket!

2020. dec. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Egyébiránt Paul Bocuse is meghalt már vagy 3 éve.
2020. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!