Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan tudnék otthon a KFC...

Hogyan tudnék otthon a KFC ízvilágához legközelebb álló csirkét készíteni?

Figyelt kérdés
Tudom tel van az internet ilyen receptekkel és videókkal. Viszont én a ti kipróbált, bevált receptjeikre és módszereitekre vagyok kíváncsi.

2021. jan. 6. 10:13
 1/6 anonim válasza:
86%

Én a csirkemellet vagy combot bepácolok pár órára. A száraz pácba só,bors,fokhagymapor, füstölt pirospaprika és egy kis római kömény kerül.

Utána lisztet kikeverek egy kis chili pehellyel,pirospaprikával,sóval és borssal. Csirkét víz és kis tejszín keverékébe mártom, majd a lisztbe forgatom, megint vizes keverék aztán liszt és bele a forró olajba. Kinézetre tiszta KFC csirke. :) Ízre is hasonló, de azt nyilván nem tudod 100%-ba hozni. :)

2021. jan. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Kiszallitas! ... es tokeletesen KFC izvilagot kapsz :)
2021. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
2021. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%
Első blikkre azt mondanám hogy Google - "kfc chicken recipe", és a 7 millió találatból utána tetszés szerint.
2021. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amire szükséged lesz: 2/3 ek. só, 1/2 ek. kakukkfű, 1/2 ek. bazsalikom, 1/3 ek. oregánó, 1 ek. zelleres só, 1 ek. fekete bors, 1 ek. szárított őrölt mustármag, 4 ek. paprika, 2 ek. fokhagymasó, 1 ek. őrölt gyömbér, 3 ek. fehér bors, két csésze finomliszt


[link]

2021. jan. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

5+

Miután megforgattad a lisztben a csirkedarabokat, mártsd őket tojásba, végül kukoricapehelybe vagy panko morzsába.

2021. jan. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!