Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Guacamoleból milyen krémlevest...

Guacamoleból milyen krémlevest lehetne késziteni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Most az avokadora gondolsz??


Mert a guacamole egy ossze kevert meglevo etel neve, nem pedig egy alapanyag amibol lehet ezt azt csinalni.

2021. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem avokádóra gondoltam, hanem kész guacamolera.
2021. jan. 7. 12:14
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Nem sok különbség van... A guacamole-ban a szétnyomott avokádón kívül van még egy kis hagyma meg koriander, esetleg chili.
2021. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Lilahagyma. Fokhagyma, paradicsom, citrom le stb
2021. jan. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

A pépet mártásként vagy salátának használják. Mexikóban legtöbbször a panqueque (palacsinta) vagy a tortilla (kukoricalepény) darabjaival mártogatva fogyasztják.


Egy másik változatban (Mexikó északi területein) tejjel, tejszínnel, vízzel stb. hígítva húsok és köretek mellé mártásként tálalják.

2021. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok: egyszerűen higítsd fel tejszínnel, és sózd utána ha szükséges.

A fűszerek már benne vannak.


(persze ha bolti guacamole, akkor lehet hogy van benne pár huncutság, E...., stb. stb.) De ennek ellenére tejszínnel simán levessé higíthatod. Az arányokat neked kell látnod, hogy mennyire szereted hígan, vagy sűrűbben.

2021. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szövegértelmezés! 4-5-6-os válaszolók, ti elolvastátok, hogy mi volt a kérdés? Nem azt kérdeztem, hogy avokádóból hogyan kell guacamolét csinálni! Azt sem kérdeztem, hogy a guacamolét mire használják.

Az egyetlen értékelhető válasz a 7-es.

2021. jan. 8. 13:47
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

Ahelyett hogy itt oltogatod oket lehet abba kene bele gondolni hogy ostoba a kerdesed... 😆

Olyan mintha azt kerdezned hogy cezarsalata kremlevest hogy kell... vagy tartatmartas kremleves

2021. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9-es, nem birod felfogni, hogy volt egy üveg maradék guacomolém, amiből krémlevest szerettem volna csinálni? Azóta már meg is csináltam és meg is ettem, úgyhogy lezárhatjuk a témát.
2021. jan. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!