Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szabadulásra milyen ebédet...

Szabadulásra milyen ebédet készítsek apunak?

Figyelt kérdés
Hó végén szabadul a BV intézetből, már nagyon várjuk haza. Sajnos elég sok időt töltött bent kisebb megszakításokkal 17 évet összesen. Most 52 éves és azt ígérte most már tényleg jó útra tér. Semmi simliskedés nem lesz többé azt ígérte. A Marhából készült ételek a kedvencei, de szereti a halat is és az egytálételeket. Vagy inkább étteremből volna alkalomhoz illőbb rendelni szerintetek? Én a lánya vagyok még csak 16 éves vagyok és nem nagyon tudok még főzni. 4-en élünk, két fiú tesómmal + apu.

2021. jan. 18. 23:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudsz fozni, akkor kerj meg valakit hogy segitsen, vagy rendeljetek ha belefer a keretbe.
2021. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 mantis religiosa ***** válasza:
94%
Főzz egy jó húslevest a marhahús feléből, másik felét készítsd el vadasnak, krumplifánkkal.
2021. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%

16vagy de csupan a 2 fiu tesoddal elsz?!

Erdekes...akkor valamelyik a gyamod lett?


Szerintem rendelj, ha senki se tud fozni.

2021. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom. Mi nem szoktunk külön szabadulasi menüt csinálni. (Nem is értem, ezt külön miért kellett kiemelni.) Azt főzz amit tudsz, ha semmit, akkor rendeljetek.
2021. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

" alkalomhoz illő" wtf???


16 éves vagy de 17 évet ült bent ergo nem is láttad ha ennyire senki nem tud főzni rendjetek, főzzétek / rendeljétek a kedvenceit de az ottani kajáknál gondolom egy zacskó chips is mennyei eledel lesz neki bár ahogy hallom/ olvasom eléggé jól vannak tartva bent szal annyira nem sajnálom

2021. jan. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
80%
Most ezt úgy mondjátok, mintha az ő hiába lenne, hogy ilyen a família. :D Nem hogy örülnénk neki, hogy még tudja szeretni az apját ezek után. :/
2021. jan. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
63%
Örülünk.
2021. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem azt írta, hogy egyhuzamban ült ennyit, hanem élete során ki-be járt. mindenesetre én javaslom a marhát, szereti is, meg alkalomhoz is illő, ha elhiszitek, hogy jó útra tért... de ne legyen igazam.
2021. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
38%
Ne legyen igazad? Mármint melyik tényben, amit írtál? Abban, hogy elhiszik-e?
2021. jan. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
nem, abban, hogy csak kamuból mondja, de félreérthető volt, bocs
2021. jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!