Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Két fős családnak mennyibe...

Két fős családnak mennyibe kerül a főzés 5 napra?

Figyelt kérdés
Nem spórolósan gondolom a kérdést! Én rendelem az ennivalót , így nem kell gázt használni és mosogatni se kell annyit. Ezt is figyelembe véve válaszoljatok. Nekünk így 11.300ft , de sokszor még szombaton is ezt esszük. Leves és másodikat foglal magában a heti menü.
2021. jan. 20. 16:02
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
52%
11.000.- + 300.- a borravaló
2021. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Mi is ketten vagyunk. Ha nem spórolós hetekre gondolsz, akkor is szerintem olyan 7-10000 ft. Egyén függő. Ez persze csak ránk vonatkozik.
2021. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
85%
1-es vagyok! Az elkölthető maximum összeget írtam. Ha akkora a keret, addig lehet költeni.
2021. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Zöld kezet adtam eddig! Arra gondolok, hogy megéri rendelni? Ha főznék mennyivel lenne olcsóbb? Én úgy látom nem sokkal, mert minden drága .
2021. jan. 20. 16:38
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokszor inkább megéri rendelni, ha ketten vagytok. Mi ilyen fele-fel arányban szoktunk főzni és rendelni. Egyik hát ilyen a másik olyan.
2021. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%

5 napra 2 embernek csak ebédre elég bőséges az a keret, ha te főzöl.

Több mint 2200Ft naponta.

Ebből minden nap marhát és lazacot lehet enni, de nyilván nem az a cél.

2021. jan. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha magad főzöl, akkor a 11000-be belefér a reggeli, vacsora is 2 főnek. Persze attól függ, hol vásárolsz, figyeled-e, utána jársz-e az akciós dolgoknak. Akkor sem kell minden nap főzni, hiszen egy pörköltet megfőzöl, a maradékból lehet gulyásleves, és hasonló módon lehet további felhasználásokat már rövid idő alatt.

Ha rendelsz, akkor a keretet növeli a reggeli, vacsora összege.

Mindig olcsóbb, amit te magad megcsinálsz, mert nem fizeted meg vele a másik szakács munkabérét, az étterem profitját...

Nehogy azt hidd, hogy a kaja árában nincs benne a gáz, a mosogatás, és egyéb költség.

2021. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha belefér, akkor rendelj. Persze olcsóbb, ha te főzöl, de az rengeteg munka. Kitalálod, mi legyen, bevásárolsz, főzöl, mosogatsz. Plusz vannak olyan kaják, amiket csak nagy mennyiségben jó készíteni.


2 főre nem akkora a különbség, hogy nagyon megérné, nem ebből fogsz házat venni. (Persze ha nem kettő, hanem öt főre kéne, akkor inkább a főzés éri meg. Vagy ha valami allergiád van, vagy direktbe kalóriát számolnál. Vagy a főzés a hobbid...)

2021. jan. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem biztos, hogy olcsóbb, ha te főzöd - de akkor tudod, hogy mi van benne...
2021. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Mi hetente költünk ennyit a boltban ,változatosan főzök de egyáltalán nem extra vagy luxus kajákat .. szóval ha csak anyagi szempontból nézed,nem biztos,hogy olcsóbban jöttök ki ha főztök .
2021. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!