Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Főételeket és tartalmas...

Főételeket és tartalmas leveseket tudto'k nekem írni?

Figyelt kérdés

Annyira unjuk hogy szinte mindig ugyan azokat készítem :D kéne egy kis változatosság. Írjatok mindent is nem baj ha esetleg már készítettem majd kiszűröm amit nem :) heti menütöket is leírhatjátok szeretnék válogatni nektek bevált dolgokat elkészíteni.


Köszi :)



2021. febr. 8. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem inkább írd le először, hogy miket szoktál csinálni, amit már únsz...
2021. febr. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Én anyámra (is) főzök, aki CSAK a hagyományos ételeket eszi meg...

ezek voltak a múlt héten:

Lecsós csirke, tarhonya (tettem el vagy 30 üveg lecsót...)

Zöldbabfőzelék, fasírt

Palócleves, almás pite

Fejtettbab leves (fagyasztóból volt a fejtett bab)

Rakott kel

Székelykáposzta

Resztelt máj, petrezselymes burgonya, cékla

zöldborsó leves galuskával

májgombócleves

franfurti leves, sült csirke, rizibizi volt ma :)

nem tudom, szereted-e bármelyiket, de talán ötletet adhat

2021. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%

Tartalmas levesek a husos levesek: csulkos bableves, ujhazi tyukhusleves, paloc leves, gulyas leves, jokai bableves ... ilyenek.


Foetel? Az lehet barmi ... fozelekek ... tesztak ... rakottak ... toltottek ... stb.

2021. febr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
51%
Javaslom youtubeon a Street Kitchen csatornát. Rengeteg jó kaját csinálnak, és részletesen be van mutatva :)
2021. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Ja, leírhatnád, hogy miket készítesz, így nem egyszerű válaszolni. Meg aztán van neted szemlátomást, szóval mi a probléma? Százezer receptet találsz!
2021. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk szoktak kicsit kevésbé hagyományos kaják lenni, szóval írok párat. Kell hozzá néhány olyan összetevő, ami nem biztos hogy minden héztartásban van, de ötletnek jó lehet. Ha kell valamelyik recept, írj nyugodtan.


Pásztorpite, quiche (általában brokkoli-spenót-szalonna-gomba), japán curry, chicken and biscuits, yakisoba, narancsos csirke, lazacos-tejszínes tészta, sütőtökös tészta, kínai csípős-savanyú leves.

2021. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi annak a pár embernek aki válaszolt. Várom a továbbiakat:)


Igen van netem köszi hogy eszembe jutattad :D lepontoztalak azért érezd a törődést.


Írjatok mindent ahogy írtam ha valamit már készítettem azt nem írom ki magamnak kiszűröm ahogy írtam! Szöveg értéssel van némi probléma se baj. Majd legközelebb. :D


Azt nem értem hogy aki normális választ írt azt miért kellett lepontozni?! Komolyan itt csak megsavanyodott vénasszonyok vannak?:D akkor inkább offolom még a fiókom is ha ide semmit se lehet kiírni.... NE MENJEN EL MAS IRANYBA A KERDES EZT MINDIG ELRONTJÁK!!! én szerintem iszonyat egyszerű volt amit kérdeztem miért kell terelni??????? Na jó nem leszek reggelre picit sem ideges ilyenek miatt ....-kinek nem inge ...-

Köszi azoknak akik válaszolnak! Senkinek sem kötelező csak esetleg aki szeretne :) köszi minden normális embernek 😍

2021. febr. 9. 06:47
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Bocs, de itt veled van a gond. És nem vagyok se vén, se asszony, csak egy háziember. Pontosíts, hogy mit akarsz. De tessék, tegnap ezt csináltam kb. A szalonnát kihagytam, de dobtam bele füstölthús ízű kockát, ételízesítőt (jőfélét, de fúj, tudom), isteni lett!

[link]

2021. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

7-es: nem érzed, hogy veled van a probléma...???


Olyan információkat kérsz, ami konkrétum nélküli - ráadásul egy kattintással hozzáférhető a neten.

2021. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdezö: a sok szövegértelmezési nehézséggel küzdö akárkikkel ne törödj, minden kajakeresö kérdésnél megjelennek és kötözködnek.


Amit javasolni tudnék neked: itt nézd végig az olyan kérdéseket, hogy "mit fözzek ma","mi legyen az ebéd", milyen levest föztök" stb. Ez ugyanígy hülyeségnek tünik, de rengeteg jó ötlet meg étel van ezeknek, ha végigolvasod, akkor normális, elkészíthetö ételeket találsz, ezek közül ki tudod válogatni, ami neket megfelelö.


Ez így egész más, mint a netes receptoldalak, ahol rengeteg recept ugyannak a lemásolása, sok használhatatlan meg egyszerüen annyira sok, hogy nincs idö mindet végignézni.

2021. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!