Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha ma este megsütöm, holnap...

Ha ma este megsütöm, holnap reggel feladom és vagy holnap vagy holnapután megérkezik a címzetthez a kókuszkocka, nem romlik meg?

Figyelt kérdés
GLS-el küldeném

2021. febr. 14. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Alaposan csomagold be, hogy ne szennyeződjön, ne törjön ösze, és nem romlik meg.
2021. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Tényleg valamilyen masszív dobozba tedd a dobozon belül is, mert lepénnyé törve kapja meg a címzett!

Ennyi idő alatt nem fog megromlani.

2021. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Ja és csak holnap reggel, teljesen hidegen csomagold be!

(2-es voltam)

2021. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a szerencse hogy a futárok autóiban mindig extrém hideg van. Már megszoktam hogy ha tusfürdőt vagy állatkonzervet rendelek, lefagyasztja a kezem kicsomagolásnál, de pl amikor szájfényt rendeltem, az konkrétan be volt fagyva, másnapra olvadt ki :D

Szóval szerintem nem lesz semmi baja.

2021. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Zacsiba tedd, szívd ki belőle a levegőt és hegeszd le. Én amúgy egy matracpumpával szoktam vákuumozni és befőttesgumival fóliahegeszteni.
2021. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baja, főleg ha megfelelően becsomagolod, hogy össze se törjön.

#5 Hogy lehet valamit befőttesgumival fóliahegeszteni? Ezen mit értesz?

2021. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is felkaptam a fejem az ötösre. Azt tudom elképzelni, hogy talán a zacskó két oldala közé teszi a befőttest, és valami textilen át vasalóval forrasztja össze, de lehet hogy ez hülyeség.

Mindenesetre tök jó kis lifehack lehet, megnéznék róla egy youtube tutorialt.

2021. febr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Jajjistenem :)))

Hát tényleg lájfhack, na leírom. A zacskót a végén tök klasszik módon befőttesgumizom, de ha van eég hosszúság a zacskóból akkor csak simán görcsöt kötök rá, ahogy illik (és jól kicsesszünk azzal aki kinyitná.


A lényeg nem is itt van, hanem a matracpumpán. Olyat kell ami fújni és szívni is tud. Értelemszerűen a szívó oldalba kell tenni a csövét, rátaposni, majd a csövet beledugni a zacskóba, marokra fogni, leugrani a pumpáról és hopp, kiszívja egy szempillantás alatt. Aztán a cső alatt megforgatni a zacskót (elzárni) és kihúzható a cső, majd tetszés szerint lehet klasszik görcsöt kötni rá, vagy befőttesgumizni.


Jobb lenne, ha a matracpumpa végén egy 20cm-es fémcső lenne, de a végén szitával, mert azt könnyebb lenne kihúzni.


Na ennyi a nagy trükk. Saját találmány, a horgászcsontik levákumozásához kerestem módszert, mert azt tüdővel azért mégse kéne... Teljesen bevált, arra kell csak ügyelni, hogy a cső vége ne szippantsa be azonnal a zacskót.

2021. febr. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
Értem, tehát simán bekötöd vagy befőttesgumizod a zacskót, miután a matracpumpával kiszívtad belőle a levegőt. Így nem csoda, hogy nem értették, hogy milyen befőttesgumis fóliahegesztésről van szó - mivel kiderült, hogy semmilyenről.
2021. febr. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%
Ajjaj, hát semmi humorérzék?
2021. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!