Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A szakács képzés során melyik...

A szakács képzés során melyik ételeket készítik el (recept lista)?

Figyelt kérdés
Cukrász képzésen részt vevő ismerősöm mondta, hogy van 30-40 étel, amit elkészítenek a képzés alatt csoportokban. Van ugyanilyen lista a szakács képzésen is?

2021. febr. 15. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Az egyik a palacsinta, az biztos.
2021. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Mi nem lista alapján főztünk. Sokszor közös megbeszèlès volt, mi legyen a következő. Vizsgán volt így, hogy talán 30 tètel volt, és abból húzott mindenki egyet.
2021. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Szakács képzésen nem arra helyezik a hangsúlyt, hogy megtanulj elkészíteni egy (30) kaját, mert az alap. A technológiákkal kell tisztában lenni, onnantól recept alapján bármit sikerül megcsinálni.
2021. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én tanultam, ott igen! A fél év alatt 36 ételt kédzítettünk el egy megadott lista alapján a tanár segítségével.
2021. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: A 30 tételt le tudnád írni ide?

4. válaszoló: A 36 tételt le tudnád itt írni?

Vagy esetleg privát üzenetben? Köszönöm!

2021. febr. 16. 06:32
 6/8 anonim ***** válasza:

A tételek abból állnak amit tanultak elméletben illetve ezt gyakorlatban is lefőzték.Három fogásos menük vannak vagy leves,főétel,desszert

Vagy előétel,főétel,desszert

Pl.Tarhonya leves

Töltött paprika

Máglyarakás

2021. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2 - es vagyok. Nem tudom le írni, több ève volt, és szerintem nem is ugyan azok èvről èvre. Az alapokat tanuld meg, úgyis mindent meg kell tudni főzni, hogy hasznàd vedd a bizonyítvànynak.
2021. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nálunk is tételsor van. Előétel (ezek többnyire levesek vagy saláták), főétel, hozzá a köret, majd egy desszert. Ez nálunk is kb 30 tétel. Van egy-két étel, amit a tavalyiak főztek, de nálunk nem szerepel a tételsorban, de ezek apró változások.
2021. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!