Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A szúsíban van rizs?

A szúsíban van rizs?

Figyelt kérdés
Tegnap ettem és olyan íze volt, mintha lett volna benne, de se hol nem volt feltűntetve mint alapanyag.

2021. febr. 19. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

すし egy tradicionális japán étel. A Google a barátod. Miért nem írod be a keresőbe és kutatsz rá a receptre?

Tudom, ehhez melózni kell, és egyszerűbb kitátani a szádat és a sült galambot várni, de könyörgöm, legyünk már egy kicsit életképesebbek...

2021. febr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen, képzeld, van benne. Most boldog vagy?
2021. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Fú #1-es, te, te nagyon életképes barátom, te mi a fasírt gyakorizol, ha nem állsz erre készen? Itt bizony felhasználók kérdeznek, és más felhasználók válaszolnak. Ez az oldal funkciója, ezen mit nem lehet megérteni?
2021. febr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen van benne, nagyon alaposan lemosott, enyhén rizsecetes vízben főtt rizs.
2021. febr. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ettem már quinoából készültet is, de az eredetiben savanyított rizs van (a szusi szó konkrétan ezt is jelenti, nem a nyers halat, mint sokan hiszik - az a szasimi).
2021. febr. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
És nem tűnt fel a sushiban a fehér rész, kérdező? Na az a rizs. Fura ha nem látod meg mikor ránézel a kajára.
2021. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!